خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

مدل فرش آشپزخانه جدید

مدل فرش آشپزخانه جدید
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
مدل فرش آشپزخانه جدید مدل فرش آشپزخانه جدید مدل فرش آشپزخانه جدید

ویژگی های مهم محصول

محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
550k6
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
645,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

اخیرا افراد جهت هارمونی فضاهای مختلف خانه از محصولات متناسب با آن در مکان های مختلف بهره مند می گردند که مدل فرش آشپزخانه جدید یکی از این محصولات با طرح اختصاصی است که توسط شرکت فرش کاشانک ارائه شده است. طرح صیفی جات روی فرش بسیار مناسب فرش آشپزخانه است که در این محصول مشاهده می نمایید. امکان خرید اینترنتی مدل فرش آشپزخانه جدید ارزان مناسب عروس برای متقاضیان به صورت مستقیم و غیر حضوری فراهم می باشد.
خصوصیات فرش آشپزخانه ماشینی
فرش آشپزخانه از سری محصولات فانتزی فرش کاشان می باشد که در تراکم پایین تولید می شود. به همین دلیل می توان آن را از شاخه محصولات ارزان قیمت فرش کاشان نیز دانست که امکان تهیه آن برای هر مشتری فراهم می باشد. هم چنین تعداد رنگ بندی محدود به کار رفته در آن نیز سبب قیمت ارزان این محصول شده که علاوه بر آن سبب جذابیت طرح فرش آشپزخانه نیز گشته است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی مدل فرش آشپزخانه جدید ارزان مناسب عروس
فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک جهت مرتفع سازی نیاز مختلف مشتریان به سبب بهره مندی از فرش مناسب آشپزخانه مطابق با دکوراسیون و سلیقه آن ها، تنوع بالایی از این محصول را ارائه نموده است. فروش آنلاین مدل جدید فرش آشپزخانه مناسب عروس با قیمت ارزان توسط این فروشگاه آنلاین فرش صورت می پذیرد که متقاضیان می توانند از آن بهره مند گردند.

برگشت به بالا