خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

طرح جدید فرش مدرن

طرح جدید فرش مدرن
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
طرح جدید فرش مدرن طرح جدید فرش مدرن طرح جدید فرش مدرن طرح جدید فرش مدرن طرح جدید فرش مدرن طرح جدید فرش مدرن طرح جدید فرش مدرن طرح جدید فرش مدرن طرح جدید فرش مدرن طرح جدید فرش مدرن طرح جدید فرش مدرن طرح جدید فرش مدرن طرح جدید فرش مدرن طرح جدید فرش مدرن

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100415
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,766,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

طرح جدید فرش مدرن را که در بالا مشاهده می نمایید یکی طرح های تلفیقی این دسته از فرش های چاپی است که به صورت فرش ترنج دار که با نقوش گل احاطه شده است، تولید گشته و به نوعی توانسته با این ترکیب این محصول را مناسب برای استفاده در دکوراتیو های مدرن و حتی کلاسیک نماید. به منظور دسترسی به این چنین فرشی با تم رنگ زمینه فرش گلبهی، سبز آبی، بنفش و فرش آبی با توجه به هارمونی رنگ دکوراتیو فروشگاه فرش کاشانک امکان فروش آنلاین فرش ماشینی کلاریس را در نظر گرفته است تا تمامی هموطنان در سراسر کشور بتوانند به جدیدترین طرح فرش ارائه شده در شهر فرش کاشان دست یابند.
ویژگی فرش ماشینی کلاریس
برای ارائه فرش های کلاریس به بازار ابتدا فرش های 700 شانه تراکم 3300 به صورت سفید بافت می شوند و سپس برای افزودن طرح و رنگ بر روی آن از روش چاپ کلاریس استفاده می نمایند. این روش تولید فرش از نظر تنوع طرح و رنگ دست تولید کننده را باز گذاشته و این امکان را فراهم می نماید تا هر طرح سفارشی مورد تولید قرار گیرد. در بافت این دسته از فرش های ماشینی از الیاف مقاوم پلی استر که قدرت رنگ پذیری بالا و تثبیت رنگ را دارد، استفاده می نمایند که علاوه بر این ویژگی از کیفیت مطلوبی در بافت نیز برخوردار است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش آنلاین فرش ماشینی کلاریس
فرش کلاریس مدرن یکی از جدیدترین انواع فرش های فانتزی در بازار فرش کاشان می باشد که در فروشگاه فرش کاشانک با تنوعی از طرح و رنگ می توانید آن را خریداری نمایید. ایجاد فروش آنلاین فرش ماشینی کلاریس به همین جهت و به منظور حذف هزینه های اضافی و صرفه جویی در زمان برای خریداران در این مجموعه مهیا شده است.

برگشت به بالا