خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کلاریس فانتزی جدید

فرش کلاریس فانتزی جدید
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاریس فانتزی جدید فرش کلاریس فانتزی جدید فرش کلاریس فانتزی جدید فرش کلاریس فانتزی جدید فرش کلاریس فانتزی جدید فرش کلاریس فانتزی جدید

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100427
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,766,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

امروزه یکی از دغدغه های اصلی برای خریداران در زمینه خرید فرش کلاریس فانتزی جدید بحث بررسی قیمت فرش کلاریس مدرن می باشد که به سبب وجود نوسانات اقتصادی برای خریداران از اهمیت برخوردار می باشد. به طبع قیمت این نمونه از فرش های ماشینی نسبت به نوع فرش های کلاسیک و سبک طرح و نگاره های چاپی بر روی آن قیمت پایین تری را دارا خواهد بود که این امر بحث خرید را به سمت این محصولات کشانده است. البته از تاثیر مدرنیته شدن سبک دکوراسیون های منازل نیز در این زمینه برای خرید فرش نباید غافل شد.
ویژگی فرش کلاریس مدرن
از سری ویژگی های تولیدی این نمونه از فرش ها می توان به تولید این محصول در تمامی ابعاد استاندارد اشاره نمود که این امکان را به وجود آورده تا برای هر مساحتی از منزل امکان خرید وجود داشته باشد. از دیگر مشخصه های این فرش را می توان امکان استفاده از انواع طرح و رنگ بندی در فرش بیان نمود که علت آن چاپی بودن نقوش و رنگ های تولید این محصول می باشد. این دسته از فرش های ماشینی در ابتدا به شکل فرش خام 700 شانه تراکم 3300 تولید و سپس مورد طراحی قرار می کیرند. نوع چاپ هایی که بر روی این محصولات به کار برده می شود معمولا از نوع چاپ کلاریس بوده که منجر به تزریق طرح و رنگ به اعماق دل فرش می گردد که این امر زیبایی این فرش ها را بیشتر می نماید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش کلاریس مدرن
برای مشاهده قیمت فرش کلاریس مدرن و خرید مناسب ترین قیمت این محصولات می توانید از فروشگاه فرش کاشانک یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین مراکز تولید و عرضه فرش کاشان به شکل حضوری یا آنلاین دیدن نمایید که در صورت مراجعه به شکل آنلاین به راحتی می توانید به مشاهده و مقایسه تمامی طرح های ارائه شده در این مجموعه بدون خستگی پرداخته تا به بهترین انتخاب دست یابید. این مجموعه با حذف دلالان و واسطه ها در بحث فروش سبب گشته تا تمامی محصولات خود از جمله قیمت فرش کلاریس مدرن با قیمت تولیدی به خریداران ارائه گردد.

 

برگشت به بالا