خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح قیطران گل برجسته

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح قیطران گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیفی 1200 شانه طرح قیطران گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح قیطران گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح قیطران گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح قیطران گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح قیطران گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

تصویری را که در بالا مشاهده می نمایید فرش تخفیفی 1200 شانه طرح قیطران گل برجسته می باشد که از طرح های ارائه شده در دسته بندی فرش های استوک در فروشگاه فرش کاشانک به شمار می رود. این طرح فرش که در ابعاد های استاندارد فرش 6 متر، 9 و 12 متر موجود است را می توانید تنها در تم رنگ زمینه فرش کرم خریداری نمایید.
به جهت خرید و قیمت فرش ماشینی 1200شانه تخفیفی و ارزان قیمت می توانید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک با امکان مشاهده سایر عکس های فرش ته انباری در این مجموعه دیدن نمایید و بسته به سلیقه خود و مشاهده انواع طرح های ارائه شده در دسته بندی فرش های استوک از این مجموعه با رنگ خاص محصول دلخواه خود را انتخاب نمایید.
در باب ویژگی های فرش استوک در اصل می توان همان مشخصات بافت فرش های 1200 شانه گل برجسته با تراکم 3600 را بیان نمود که با به روز ترین دستگاه فرش بافی HCIX2 با نوع الیاف آکریلیک هیت ست شده و الیاف هایبالک بافته می شود، اشاره داشت.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید و قیمت فرش ماشینی 1200شانه تخفیفی و ارزان قیمت
برای خرید و قیمت فرش ماشینی 1200 شانه تخفیفی و ارزان قیمت با ضمانت کیفیت می توانید به شکل حضوری یا حتی آنلاین از فروشگاه فرش کاشانک به خرید فرش های استوک که به صورت فرش تخفیفی به فروش می رسند، دست یابید.

برگشت به بالا