خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش اتاق کودک طرح زوتوپیا کلاریس

فرش اتاق کودک طرح زوتوپیا کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش اتاق کودک طرح زوتوپیا کلاریس فرش اتاق کودک طرح زوتوپیا کلاریس فرش اتاق کودک طرح زوتوپیا کلاریس فرش اتاق کودک طرح زوتوپیا کلاریس فرش اتاق کودک طرح زوتوپیا کلاریس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100242
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
1,441,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

کارتون زوتوپیا از سری کارتون های پر طرفداری است که کودکان بدان بسیار علاقمند هستند، از این رو تولید کنندگان فرش ماشینی به تولید فرش اتاق کودک طرح زوتوپیا کلاریس پرداخته اند و امکان فروش آنلاین فرش ماشینی کودک کلاریس طرح زوتوپیا با بهترین قیمت و به صورت مستقیم و غیر حضوری را برای متقاضیان و علاقمندان فراهم آورده اند.
خصوصیات فرش کلاریس کودک
تولید فرش کلاریس به عنوان فرش چاپی صورت می پذیرد که قابلیت تولید هر نوع طرح کارتونی و عروسکی را برای تولید گنندگان فراهم آورده است. فرش کودک کلاریس در قالب فرش 700 شانه تراکم 3300 تولید می شود، چرا که بدین صورت از لحاظ کیفی و قیمت می توان مورد ضمانت قرار داد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش آنلاین فرش ماشینی کودک کلاریس طرح زوتوپیا
فروشگاه فرش کاشانک ارائه دهنده تنوع بالایی از طرح های فرش کارتونی مورد علاقه کودکان است که افراد با مراجعه به آن می توانند از تهیه و خریداری فرش اتاق کودک خود با طرح مورد پسند خود او بهره مند گردند. فروش اینترنتی فرش کودک کلاریس طرح زوتوپیا با قیمت کارخانه توسط این فروشگاه آنلاین فرش به صورت مستقیم صورت می پذیرد.

برگشت به بالا