خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کودک طرح خرس کلاریس

فرش کودک طرح خرس کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کودک طرح خرس کلاریس فرش کودک طرح خرس کلاریس فرش کودک طرح خرس کلاریس فرش کودک طرح خرس کلاریس فرش کودک طرح خرس کلاریس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100238
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
1,441,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش ماشینی کلاریس یکی از جدیدترین محصولات تولیدی در شهر فرش کاشان می باشد که با تکنولوژی به روز فرش های چاپی مورد تولید قرار می گیرد. این نمونه از فرش های تولیدی علاوه بر این که از کیفیت بالایی هم چون دیگر محصولات برخوردار هستند به سبب تنوع بالای طیف نامحدودی از رنگ ها در تولید آن زیبایی بیشتر را نیز به همراه دارند. به همین جهت از این نوع روش تولیدی در فرش های کودکانه برای ارتقای زیبایی فرش استفاده می نمایند.
فرش کودک طرح خرس کلاریس که در بالا مشاهده می نمایید یکی از انواع طرح های تولیدی با روش چاپ کلاریس است که رنگ بندی ها آن به صورت عمقی در فرش نفوذ کرده است. ثبات رنگی این محصولات و استفاده از رنگ بندی های واقعی در کنار به کار گیری مرغوب ترین نوع الیاف که هم از لحاظ کیفی یک فرش درجه یک را تولید نماید و هم از لحاظ سلامت و سازگاری با پوست کودکان مناسب باشد را می توان الیاف پلی استر معرفی نمود که در این محصولات به کار برده می شود.
برای خرید یک چنین محصولی می توانید از فروشگاه فرش کاشانک به شکل خرید آنلاین فرش عروسکی کودک طرح خرس قهوه ای این محصول را تهیه نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید آنلاین فرش عروسکی کودک طرح خرس قهوه ای
فروشگاه فرش کاشانک در باب ایجاد امکان خرید برای تمامی هموطنان در اقصی نقاط کشور برای تهیه فرش های عروسکی کلاریس ارائه شده در این مجموعه امکان خرید مستقیم و بدون واسطه را مهیا نموده است که علاوه بر خریدحضوری می توان به شکل خرید آنلاین فرش عروسکی کودک طرح خرس قهوه ای به فرش دلخواه خود دست یابید. مزیت روش خرید آنلاین علاوه بر کاهش زمان و هزینه برای خریدار امکان مشاهده دنیایی از طرح های فرش را مهیا کرده است که خود سبب می گردد به راحتی با مشاهده انواع طرح های فرش کودک به انتخابی شایسته دست یافت.

برگشت به بالا