خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش سنتی آشپزخانه چهل تکه کلاریس

فرش سنتی آشپزخانه چهل تکه کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش سنتی آشپزخانه چهل تکه کلاریس فرش سنتی آشپزخانه چهل تکه کلاریس فرش سنتی آشپزخانه چهل تکه کلاریس فرش سنتی آشپزخانه چهل تکه کلاریس فرش سنتی آشپزخانه چهل تکه کلاریس فرش سنتی آشپزخانه چهل تکه کلاریس فرش سنتی آشپزخانه چهل تکه کلاریس فرش سنتی آشپزخانه چهل تکه کلاریس فرش سنتی آشپزخانه چهل تکه کلاریس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100503
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
1,125,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از بهترین گزینه های انتخابی در جهت فرش آشپزخانه انتخاب فرش سنتی آشپزخانه چهل تکه کلاریس می باشد که با تنوع رنگ بندی نا محدود به کار رفته در آن به راحتی می توان در طراحی داخلی آشپزخانه با در نظر گرفتن هارمونی رنگی آن را انتخاب نمود. این تصویر فرش آشپزخانه ای را که مشاهده می نمایید را علاوه بر تم زمینه ای تمام رنگ می توانید با طیف رنگی فرش طوسی، آبی، بنفش خریداری نمایید.
از ویژگی های این فرش های 40 تکه کاشان می توان علاوه بر کیفیت بالا و قیمت مناسب آن به ابعاد مختلف بافت، طرح های متنوع و تراکم فرش 700 شانه 3300 اشاره نمود که این فرش را در برابر پاخور مناسب می نماید.
به کار بردن الیاف پلی استر به عنوان نخ خاب در این محصولات به سبب مقاومت بالا و عدم پرزدهی و حتی براقیت و درخشندگی این نوع نخ سبب گشته تا هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ کیفیت در ابن محصول اثر بگذارد.
فروش بهترین مدل فرش آشپزخانه کلاژ چهل تیکه با این چنین ویژگی هایی در شهر فرش کاشان توسط فروشگاه فرش کاشانک به صورت آنلاین و حضوری مهیا شده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش بهترین مدل فرش آشپزخانه کلاژ چهل تیکه
فروش بهترین مدل فرش آشپزخانه کلاژ چهل تیکه به صورت حضوری و آنلاین در فروشگاه فرش کاشانک منجر به حذف دست دلالان و واسطه ها در فروش گشته است که خود از هزینه ها و سود های ناشی در این زمینه کاسته و سبب می گردد تا فرش با قیمت درب کارخانه به دست مشتریان برسد.

برگشت به بالا