خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش وینتیج کاشان 700 شانه برجسته

فرش وینتیج کاشان 700 شانه برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینتیج کاشان 700 شانه برجسته فرش وینتیج کاشان 700 شانه برجسته فرش وینتیج کاشان 700 شانه برجسته فرش وینتیج کاشان 700 شانه برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
97005HB
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
1,850,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش وینتیج کاشان 700 شانه که در بالا به صورت عکس مشاهده می نمایید یکی از طراحی های مدرن بافت فرش کهنه نما می باشد که به صورت طرح ساده و رنگ بندی لایت با بافت برجسته به خریداران ارائه می گردد. این طرح فرش یکی از گزینه های مناسب برای دیزاین منازل با دکوراتیو شلوغ می باشد که فضایی ارام را ایجاد نماید در صورتی که در منازل خلوت استفاده از طرح های شلوغ فرش وینتیج پیشنهاد می گردد.
بافت این قبیل از محصولات در مجموعه تولیدی فرش کاشانک با الیاف مقاوم و ضد حساسیت آکریلیک هیت ست شده بافت می شوند که این فرش را هم از باب زیبایی و هم از حیث کیفیت در رتبه بندی فرش های با کیفیت بالا قرار می دهد. در بافت این فرش وینیتج علاوه بر این نوع نخ خاب به سبب استفاده از تکنیک گل برجستگی از الیاف هایبالک نیز استفاده می نمایند تا در اثر قرار گیری در برابر گرما در طی مرحله آهار این نوع الیاف جمع شده و قسمت های آکریلیک برجسته را نمایان سازد.
به همین منظور در باب خرید فرش وینتیج کاشان با قیمت تولیدی با تنوع بالایی از طرح و رنگ بندی ها می توانید از مجموعه فروشگاهی فرش کاشانک دیدن نمایید و بسته به سلیقه و در نظر داشتن سبک دکوراتیو خود به بهترین فرش کهنه نمای کاشان دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش وینتیج کاشان با قیمت تولیدی
به منظور سهلوت خرید و صرفه جویی در زمان و هزینه برای خریداران در اقصی نقاط کشور علاوه بر خرید حضوری از فروشگاه فرش کاشانک خرید آنلاین نیز مهیا شده است تا به راحتی هموطنان بتوانند به فرش های وینتیج کاشان دست یابند. خرید فرش وینیتج کاشان با قیمت تولیدی در فروشگاه فرش کاشانک با ارائه ضمانت و گارانتی همراه می باشد که خود می تواند از مزیت خرید از این مجموعه به شمار رود.

برگشت به بالا