خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کهنه نما 700 شانه گل برجسته

فرش کهنه نما 700 شانه گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کهنه نما 700 شانه گل برجسته فرش کهنه نما 700 شانه گل برجسته فرش کهنه نما 700 شانه گل برجسته فرش کهنه نما 700 شانه گل برجسته فرش کهنه نما 700 شانه گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
97004HB
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
1,850,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش کهنه نما 700 شانه که به شکل برجسته مورد بافت قرار می گیرد یکی از انواع فرش های ماشینی کاشان می باشد که با طراحی های مدرن و حتی سنتی مورد تولید قرار می گیرد. طراحی کلاسیک یا سنتی بافت این محصولات برای علاقه مندان به این طیف طراحی با تکنیک بافت فرش های وینیتج که به شکل برجسته بافت می شوند را می توانید علاوه بر دکوراتیو کلاسیک در دکوراسیون های مدرن نیز مورد استفاده قرار دهید.
تصویری که در بالا مشاهده می نمایید یکی از به روز ترین طرح های بافت فرش کهنه نمای برجسته کاشان می باشد که با تلفیق طرح کلاسیک و عملیات کهنه نما نمودن فرش و گل برجستگی مورد بافت قرار گرفته است و توانسته به عنوان فرش وینتیج و کهنه نما با طرح و مدل های جدید در بازار فرش و فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک بسیار خودنمایی نماید.
از مشخصه های بافت این فرش کهنه نما می توان به استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده به عنوان نخ خاب و الیاف هایبالک برای برجسته نمودن فرش اشاره داشت که این محصول را در دسته بندی فرش های با کیفیت ممتاز قرار می دهد. استفاده از طیف 8 رنگ واقعی و تکنولوژی نوین بافت در این محصول را نیز می توان از دیگر مشخصات این فرش وینتیج طرح جدید معرفی نمود که در شرکت فرش کاشانک برای بافت محصولات به کار می گیرند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

 فرش وینتیج و کهنه نما با طرح و مدل های جدید
فروشگاه فرش کاشانک یکی از تولید کننده های بدون واسطه انواع فرش ماشینی می باشد که در زمینه به روز ترین نوع از این محصولات در دسته بندی های مختلف توانسته پاسخگوی بسیاری از خریداران قرار گیرد. به همین جهت فرش وینتیج و کهنه نما با طرح و مدل های جدید را روانه بازار نموده است تا خریداران بتوانند به راحتی با مقایسه و مشاهده عکس فرش وینتیج به انتخابی درخور دست یابند.
در باب ابعاد این محصول نیز می توان به تمامی ابعاد فرش استاندارد از فرش 6 متری گرفته تا سایز پادری های 80*50 اشاره نمود که در این مجموعه ارائه می گردد.

برگشت به بالا