خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیف 1200 شانه طرح شکارگاه

فرش تخفیف 1200 شانه طرح شکارگاه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیف 1200 شانه طرح شکارگاه فرش تخفیف 1200 شانه طرح شکارگاه فرش تخفیف 1200 شانه طرح شکارگاه فرش تخفیف 1200 شانه طرح شکارگاه فرش تخفیف 1200 شانه طرح شکارگاه

ویژگی های مهم محصول

محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود نيست
اندازه :
رنگبندی :
6,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از فرش های اصیل ایرانی که از قدیم الایام که مورد توجه ایرانیان است، فرش سنتی طرح شکارگاه است. این طرح فرش سنتی ایرانی، جز طرح های شلوغ است که وقتی زیباتر جلوه می دهد که با شانه و تراکم بالا بافته شود. فرش تخفیف 1200 شانه طرح شکارگاه یکی از محصولات گروه تولیدی فرش کاشانک است که این مجموعه، این طرح پرفروش را جز فرش های تخفیفی کاشان قرار داده اند و بدین صورت زمینه را برای خرید با قیمت مناسب، فراهم کرده اند. فرش کرم شکارگاه با شانه 1200 و تراکم 3600 بافته می شود و ریز بافت و بسیار منسجم است. این فرش دستبافتگونه با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده است و بدون پرز و درخشان و براق است.

خرید فرش استوک 1200 شانه با قیمت مناسب
شما می توانید این طرح زیبا را با قیمت تولیدی و عمده با کیفیت عالی از مجموعه تولیدی فرش کاشانک به صورت حضوری و اینترنتی خریداری کنید. خرید شما با ضمانت نامه و گارانتی و خدمات پس از فروش همراه است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

منظور از فرش های تخفیفی همان طرح هایی است که در انبار مانده اند. پس از تولید فرش های ماشینی با طرح مورد نظر، ممکن است چندتایی از این طرح، در انبار بماند. این فرش های تخفیفی کیفیت بالایی دارند و با قیمت تولیدی و بسیار کمتر از بازار، به فروش می رسند.

برگشت به بالا