خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش افشان اسلیمی 1200 شانه گل برجسته تخفیفی

فرش افشان اسلیمی 1200 شانه گل برجسته تخفیفی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش افشان اسلیمی 1200 شانه گل برجسته تخفیفی فرش افشان اسلیمی 1200 شانه گل برجسته تخفیفی فرش افشان اسلیمی 1200 شانه گل برجسته تخفیفی فرش افشان اسلیمی 1200 شانه گل برجسته تخفیفی فرش افشان اسلیمی 1200 شانه گل برجسته تخفیفی

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
1220HB
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

از طرح های پر فروش می توان به فرش افشان اسلیمی 1200 شانه گل برجسته تخفیفی اشاره داشت که توسط فرش کاشانک در زمینه رنگی فرش نقره ای متناسب با دکوراسیون های مدرن ارائه می گردد. هم چنین به کارگیری از این طرح فرش پر فروش با ابن طیف رنگی خنثی برای خانه ها کوچک امروزی جهت بزرگ نمایی و دلبازی فضا بسیار مناسب و تاثیر گذار خواهد بود.

 

خصوصیات فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان

تولید فرش ماشینی در تراکم بالا این امکان را به تولید کنندگان داده تا با به کارگیری از الیاف بافت هایبالک در کنار الیاف بافت اکریلیک هیت ست، نقوش آن را برجسته سازی نموده و بدین شکل زیبایی و ظرافت خاصی را در بافت فرش 1200 شانه کاشان ایجاد نمایند. این دو الیاف از واکنش پذیری متفاوتی در برابر حرارت برخوردار است که با فرو رفتگی قسمت های هایبالک بافته، دیگر قسمت ها به شکل برجسته نمایان می گردد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش افشان اسلیمی 1200 شانه گل برجسته تخفیفی کاشان

فروشگاه فرش کاشانک دارای مجموعه کلکسیونی از محصولات تخفیفی و پر فروش فرش کاشان می باشد که مشتریان با سلیقه های مختلف می توانند، تراکم های بالا از طرح های فرش لوکس را با قیمت مناسب و مطابق با سلیقه خود خریداری نمایند. فروش فرش 1200 شانه گل برجسته طرح افشان اسلیمی کاشان با قیمت تخفیفی کارخانه توسط این وب سایت فروشگاهی انجام می شود.

برگشت به بالا