خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان ترنج دار

فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان ترنج دار
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان ترنج دار فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان ترنج دار فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان ترنج دار فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان ترنج دار فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان ترنج دار فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان ترنج دار فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان ترنج دار

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
1202HB
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان ترنج دار از طرح های پر فروش در میان سری محصولات کاشان می باشد که در فروشگاه فرش کاشانک به فروش می رسد. دغدغه اصلی در زمینه خرید این محصول بحث قیمت فرش ماشینی گل برجسته افشان ترنج دار 1200 شانه برجسته تخفیفی کاشان می باشد که با نحوه فروش مستقیم بدون حضور دلالان و در نظر گرفتن تخفیفی ویژه برای فروش آن سبب شده تا با مناسب ترین قیمت به بازار فروش ارائه گردد.

ویژگی فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان ترنج دار

طراحی این فرش بدون لچک و ترنج با گل و بوته های قرار گرفته در زمینه فرش از مسائلی است که این محصول را جزء فرش طرح افشان گل درشت قرار داده است و در نتیجه انتخاب آن را برای منازلی با سبک چیدمان خلوت مناسب تر کرده است. زمینه رنگ فرش زغالی این محصول که جزو رنگ های تیره می باشد با رنگ بندی گل های روشن آن امکان استفاده از این فرش را علاوه فضای های بزرگ در فضا های کوچک نیز امکان پذیر نموده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش ماشینی گل برجسته 1200 شانه برجسته تخفیفی کاشان

اگر در خرید محصول معرفی شده به دنبال بررسی و آگاهی از قیمت فرش ماشینی گل برجسته 1200 شانه برجسته تخفیفی کاشان هستید حتما از وب سایت اینترنتی فرش کاشانک دیدن نمایید. این مجموعه که تعامل مستقیم بین خریدار و فروشنده را در نظر گرفته است قیمت این محصولات تخفیفی را نیز بسیار مناسب عرضه می نماید تا خریداران بتوانند بدون دغدغه به خرید این فرش دست یابند.

برگشت به بالا