خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش آشپزخانه زیبا

فرش آشپزخانه زیبا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش آشپزخانه زیبا فرش آشپزخانه زیبا فرش آشپزخانه زیبا فرش آشپزخانه زیبا

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
500
تراکم :
1000
جنس نخ خاب :
پروپیلن
دستگاه بافت :
شونهر
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
550k9
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
645,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

زیباترین فرش مناسب آشپزخانه را از فروشگاه فرش کاشانک با بالاترین تنوع در این محصولات خریداری نمایید.
فرش های اشپزخانه باید دارای وزن سبک برای حمل و شستشو باشند که می توانید در این مجموعه این محصولات را به صورت فرش اشپزخانه 500 شانه تراکم 1000 که از وزن کمی برخوردار است خریداری نمایید.
در باب ابعاد تولیدی این فرش های آشپزخانه فانتزی می توان به ابعاد فرش 6 متری، 2.25*1.5 و 1.5*1 اشاره نمود که بسته به مساحت فضای خود می توانید آن را تهیه نمایید.
بافت این نمونه از محصولات فروشگاه فرش کاشانک با جنس نخ خاب پلی پروپیلن مورد تولید قرار می گیرد که از دسته الیاف های با دوام و مقاوم بوده که از رنگ پذیریی بالایی برخوردار است که با استفاده از 8 رنگ واقعی تثبیت رنگ فرش آشپزخانه را به همراه دارد.
بافت فرش های پلی پروپیلن با دستگاه های شونهر صورت می گیرد که همه این المان ها در ارائه قیمت مناسب فرش آشپزخانه زیبا تاثیر داشته و سبب گشته تا فرش با قیمت تولیدی به خریداران ارائه گردد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

اگر در خرید زیباترین فرش مناسب آشپزخانه به دنبال فرش های با کیفیت در عین حال قیمت مناسب هستید حتما از وب سایت فروشگاهی این مجموعه دیدن نمایید و با مشاهده متنوع ترین فرش های آشپزخانه مناسب با این فضاکه دارای کیفیت مطلوب و قیمت مناسب هست دست یابید. منظور از فرش آشپزخانه 500 شانه تراکم 1000 محصولاتی است که با تعداد 500 گره در یک متر مربع از فرش در راستای عرضی و تعداد 1000 گره در یک متر مربع از طول فرش زده می شوند.

برگشت به بالا