خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش آشپزخانه سه بعدی

فرش آشپزخانه سه بعدی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش آشپزخانه سه بعدی فرش آشپزخانه سه بعدی فرش آشپزخانه سه بعدی

ویژگی های مهم محصول

محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
550k8
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
645,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از تکنیک های بافت محصولات جدید و فانتزی فرش آشپزخانه را می توان استفاده از طرح و نقشه های سه بعدی در بافت بیان نمود که تولید فرش آشپزخانه سه بعدی را به همراه داشته است. شرکت فرش کاشانک یکی از تولید کننده و عرضه کننده های یک چنین فرش های آشپزخانه شیک و زیبا می باشد که جدیدترین فرش های سه بعدی و فانتزی با قیمت مناسب را برای فروش آماده ساخته است.
ویژگی فرش آشپزخانه
از مشخصه های فرش آشپزخانه در کنار توجه به رنگ و طرح فرش توجه به مشخصات فنی محصول در باب کیفیت نیز از فاکتورهای مهمی است که باید از آن آگاهی داشته باشید. فرش های آشپزخانه معمولا در تراکم پایین برای تولید فرش با وزن سبک مورد بافت قرار می گیرند که در شرکت فرش کاشانک این محصولات به صورت فرش آشپزخانه 500 شانه تراکم 1000 تولید می شود.
نوع نخ خاب این محصولات از دسته الیاف مصنوعی مقاوم با جنس پلی پروپیلن می باشد که توسط دستگاه فرش بافی شونهر المان بافته می شود.
تعداد رنگ واقعی بافت این محصولات برابر با هشت رنگ بود که زیبایی این فرش را در پی دارد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

جدیدترین فرش های سه بعدی و فانتزی با قیمت مناسب
برای تهیه جدیدترین فرش های سه بعدی و فانتزی با قیمت مناسب و کیفیت عالی توسط فروشگاه فرش کاشانک به صورت مستقیم می توانید به این محصولات دست یابید. خرید به صورت حضوری یا خرید اینترنتی بدون حضور واسطه و دلالان با تعامل با خریدار روش های خرید از این مجموعه می باشد.

برگشت به بالا