خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش خاص آشپزخانه

فرش خاص آشپزخانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش خاص آشپزخانه فرش خاص آشپزخانه فرش خاص آشپزخانه

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
500
تراکم :
1000
جنس نخ خاب :
پروپیلن
دستگاه بافت :
شونهر
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
550k7
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
645,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

از سری محصولات اختصاصی فرش کاشان می توان فرش خاص آشپزخانه را معرفی نمود که با کیفیتی بالا تولید و با قیمت مناسب توسط فروشگاه فرش کاشانک ارائه می گردد. این طرح فرش آشپزخانه دارای اشکال سبزیجات و صیفی جات است که به لحاظ هارمونی نیز بسیار مناسب فضای آشپزخانه می باشد. امکان خرید فرش برای آشپزخانه با قیمت مناسب برای متقاضیان در طرح های متنوع از طریق فروشگاه آنلاین فرش کاشانک فراهم شده است.
خصوصیات فرش آشپزخانه
تولید فرش آشپزخانه 500 شانه با تراکم هزار گره طولی صورت پذیرفته است که این تراکم را می توان بسیار مناسب برای مکان پر تردد آشپزخانه دانست. هم چنین الیاف ضد رطوبت به کار رفته در تولید فرش ماشینی آشپزخانه برای مکان مرطوب آشپزخانه به جهت عدم پوسیدگی و از بین رفتن دوام فرش بسیار مناسب می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش برای آشپزخانه با قیمت مناسب
بسیاری از مشتریان به دنبال فروشگاهی معتبر جهت خرید فرش آشپزخانه ارزان قیمت و با کیفیت هستند که از این رو فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک را معرفی می نماییم. این فروشگاه معتبر فرش ارائه دهنده متنوع ترین محصولات اختصاصی مربوط به هر شاخه از فرش فانتزی، مدرن و یا کلاسیک می باشد که خریداران فرش ماشینی به ویژه برای خرید فرش آشپزخانه با قیمت مناسب می توانند بدان مراجعه نمایند.

برگشت به بالا