خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش آشپزخانه فانتزی

فرش آشپزخانه فانتزی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش آشپزخانه فانتزی فرش آشپزخانه فانتزی فرش آشپزخانه فانتزی فرش آشپزخانه فانتزی فرش آشپزخانه فانتزی فرش آشپزخانه فانتزی فرش آشپزخانه فانتزی

ویژگی های مهم محصول

محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
550k2
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
645,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش آشپزخانه فانتزی از طرح های جدید با تلفیق دو طرح برگ های پاییزی و فنجان چای تولید شده است که بسیار جذاب و مرود پسند واقع شده است. خرید اینترنتی فرش مدرن و فانتزی با بهترین قیمت را می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک به صورت مستقیم و بی واسطه انجام دهید.
ویژگی های فرش ماشینی آشپزخانه
فرش آشپزخانه بهتر است از خاب کوتاه، یکدست و پاخور نرم و راحت برخوردار باشد که تمامی این ها در تولید فرش فانتزی آشپزخانه شرکت فرش کاشانک منظور شده است. علاوه بر آن تراکم پایین گره نیز سبب مصرف مقدار الیاف کمتر و در نتیجه قیمت مناسب این محصول گشته است. به کارگیری از تعداد رنگ بندی محدود و الیاف بافت ارزان قیمت نیز باعث قیمت مناسب آن شده است که علاوه بر زیبایی فرش آشپزخانه می توان قیمت آن را نیز مطلوب و مورد رضایت مشتریان دانست.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش مدرن و فانتزی با بهترین قیمت
فروشگاه آنلاین فرش کاشانک با توجه به نیاز مشتریان و سلیقه آن ها به ارائه محصولات فرش کاشان با تنوع طرح و رنگ، تراکم و کاربرد پرداخته است که از جمله می توان به تنوع بالای فرش آشپزخانه با طرح های مدرن و فانتزی که در این وب سایت فروشگاهی در تنوع بالایی ارائه شده، اشاره داشت. عرضه مستقیم محصولات فانتزی نیز سبب ارزان قیمت شدن آن ها شده است که خریداران می توانند با هزینه ای بسیار کم از آن بهره مند گردند.

برگشت به بالا