خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش آشپزخانه عروس

فرش آشپزخانه عروس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش آشپزخانه عروس فرش آشپزخانه عروس فرش آشپزخانه عروس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
500
تراکم :
1000
جنس نخ خاب :
پروپیلن
دستگاه بافت :
شونهر
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
550k11
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
645,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش آشپزخانه عروس از مهمترین موارد برای دکور خانه ی نوعروسان می باشد که به عنوان کف پوش نرم بر روی کف آشپزخانه که با کاشی یا سرامیک پوشیده می شود، مورد استفاده قرار می گیرد.
استفاده از فرش فانتزی آشپزخانه در مقایسه با دیگر کف پوش های این فضا هم چون کاشی، سرامیک، چوب، علاوه بر زیبایی خیره کننده ای که به محیط می بخشد در باب ایجاد گرما در آشپزخانه به کار می رود. در انتخاب فرش آشپزخانه عروس باید به نقش و نگار های بسیار زیبا و متنوع محصولات مطابق با فضای آشپزخانه توجه نمود تا فضایی زیبا و دلنشین ایجاد شود.
آشپزخانه میطی شلوغ با الودگی فراوان می باشد که انتخاب فرش آن باید از ویزگی های زیر برخوردار باشد:
- وزن سبک فرش که با تعداد گره های بافت محصولات مرتبط است سبب می شود تا امکان حمل و شستشو به راحتی برای فرش آشپزخانه ایجاد گردد به همین لحاظ این دسته از فرش ها را با تراکم پایین هم چون فرش 500 شانه تراکم 1000 تولید می نمایند.
- استفاده از نوع الیاف با دوام که در اثر رفت و آمد و شستشو دفورمگی را برای فرش در پی نداشته باشد را می توان از مسائل مهم در باب کیفیت فرش آشپزخانه عروس و داماد ها بیان نمود که معمولا با جنس الیاف هایی هم چون پلی پرو پیلن مورد بافت قرار می گیرند.
- استفاده از رنگ های واقعی در بافت فرش که علاوه بر زیبایی از تثبیت رنگ برخوردار باشد تا در حین شستشو رنگ پس ندهد نیز از موضوعات مهم دیگر در باب کیفیت فرش می باشد.
فرش های با این چنین ویژگی هایی را می توان مناسب برای فرش آشپزخانه عروس دانست.
فروشگاه فرش کاشانک، فروش آنلاین فرش آشپزخانه عروس شیک با بهترین قیمت را با ویژگی های ذکر شده برای متقاضیان مهیا نموده است که می توانید با مراجعه به وب سایت آن و مشاهده عکس فرش آشپزخانه در بین تنوع بالای طرح و رنگ به انتخابی درخور دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

مزایای استفاده از فرش آشپزخانه
استفاده از فرش های ماشینی آشپزخانه مناسب با دکوراسیون آشپزخانه باعث جذابیت و زیبایی دکوراسیون به ویژه در منازل نوعروسان می گردد که جلوه و شکوه آشپزخانه را افزایش می دهد. اگر دکوراسیون آشپزخانه شما مدرن است بهتر است از دسته فرش های فانتزی ساده برای آشپزخانه استفاده نمایید.

برگشت به بالا