خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

طرح جدید فرش کلاریس

طرح جدید فرش کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
طرح جدید فرش کلاریس طرح جدید فرش کلاریس طرح جدید فرش کلاریس طرح جدید فرش کلاریس طرح جدید فرش کلاریس طرح جدید فرش کلاریس طرح جدید فرش کلاریس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100478
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,766,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از جدیدترین محصولات ارائه شده در صنعت فرش بافی که امکان بافت با طرح و نقوش مختلفی و حتی طرح های سفارشی را دارا می باشد را می توان فرش کلاریس مدرن معرفی نمود که با صنعت چاپ امکان ارائه هر تصویری را بر روی این فرش ها امکان پذیر می نماید. این نمونه از محصولات در ابتدا به صورت فرش سفید با تعداد 700 گره عرضی به عنوان شانه و تعداد 3300 گره طولی به عنوان تراکم تولید شده و سپس برای چاپ طرح با سایز فرش دلخواه به مرحله بعد برای تولید روانه می گردند.
این شیوه چاپ به صورت عمقی بوده و همین موضوع سپس می گردد تا طرح و رنگ به دل فرش نفوذ نماید که این موضوع جلوه زیبایی را برای فرش در پی دارد. امکان بافت طرح جدید فرش کلاریس با تعدد رنگ بندی نامحدود امکان پذیر می باشد که این موضوع نیز عامل دیگری بر زیبایی و منحصر به فرد شدن این محصولات است.
خرید فرش کلاریس مدرن کاشان با این سری از خصوصیات و جنس الیاف پلی استر را می توانید با ضمانت کیفیت از فروشگاه فرش کاشانک تهیه نمایید.

 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش کلاریس مدرن کاشان
خرید طرح های جدید و متنوع فرش کلاریس مدرن کاشان با کیفیت بالا و تضمین قیمت در فروشگاه فرش کاشانک به صورت حضوری و آنلاین مهیا می باشد تا خریداران بسته به هر شرایطی که برای آن ها مقدور است بتوانند به خرید و تهیه این نمونه از محصولات دست یابند.

برگشت به بالا