خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش مدرن کلاریس طرح آجری

فرش مدرن کلاریس طرح آجری
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن کلاریس طرح آجری فرش مدرن کلاریس طرح آجری فرش مدرن کلاریس طرح آجری فرش مدرن کلاریس طرح آجری فرش مدرن کلاریس طرح آجری فرش مدرن کلاریس طرح آجری فرش مدرن کلاریس طرح آجری فرش مدرن کلاریس طرح آجری فرش مدرن کلاریس طرح آجری فرش مدرن کلاریس طرح آجری فرش مدرن کلاریس طرح آجری فرش مدرن کلاریس طرح آجری

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100410
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,766,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش مدرن کلاریس طرح آجری که با الهام از طرح های فرش وینتیج تولید شده است از نمونه های دیگر طرح های فرش مدرن کلاریس می باشد که با تنوع رنگ زمینه ای در فروشگاه فرش کاشانک به فروش می رسد. امکان تهیه این نمونه از فرش ماشینی به شکل خرید آنلاین فرش مدرن کلاریس از این فروشگاه امکان پذیر گشته است تا خریداران به راحتی بتوانند به این نمونه از فرش های جدید دست یابند.
علاوه بر طراحی های منحصر به فرد به کار رفته در این فرش ها و تنوع رنگی نامحدود بافت این محصولات که منجر به پر فروش شدن این دسته از فرش های ماشینی گشته است عامل دیگر پر فروش بودن این محصولات را می توان قیمت مناسب این فرش ها بیان نمود که امکان خرید را برای همگان میسر کرده است.
البته نحوه فروش آنلاین و نبود واسطه در عرضه این محصولات نیز از دیگر عوامل موثر بر بحث قیمت مناسب این محصولات می باشد.
استفاده از جنس الیاف پلی استر که از الیاف های مقاوم و بدون پرز می باشد و کیفیتی مطلوب را برای این فرش های ماشینی کلاریس به همراه دارد را می توان از سری خصوصیات این محصول برای خرید بیان نمود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید آنلاین فرش مدرن کلاریس
فرش ماشینی 700 شانه مدرن کاشان با بهترین کیفیت و رنگ در دسته بندی فرش های کلاریس در فروشگاه فرش کاشانک عرضه می گردد که به راحتی به شکل خرید آنلاین فرش مدرن کلاریس امکان دسترسی به آن وجود دارد.

برگشت به بالا