خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش مدرن کلاریس طرح گل

فرش مدرن کلاریس طرح گل
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن کلاریس طرح گل فرش مدرن کلاریس طرح گل فرش مدرن کلاریس طرح گل فرش مدرن کلاریس طرح گل فرش مدرن کلاریس طرح گل فرش مدرن کلاریس طرح گل فرش مدرن کلاریس طرح گل فرش مدرن کلاریس طرح گل

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100424
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,766,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش مدرن کلاریس طرح گل یکی از دیگر طرح های فرش کلاریس مدرن در شهر فرش کاشان می باشد که در فروشگاه فرش کاشانک با دو تم رنگ زمینه فرش آبی و فرش بنفش به بازار ارائه می گردد. این طرح فرش را می توانید برای کف پوش پذیرایی یا حتی فرش اتاق خواب خریداری نمایید. به منظور تهیه فرش های کلاریس یکی از جدیدترین کلکسیون های فرش ماشینی با تنوعی از طرح و رنگ می توانید به شکل خرید اینترنتی فرش فانتزی کلاریس به این محصولات دست یابید.
مشخصات فرش فانتزی کلاریس
در باب مشخصات فرش کلاریس که به شکل فرش 700 شانه تراکم 3300 بافت می شوند و بعد طرح و رنگ بر روی آن به صورت چاپی قرار می گیرد را می توان تعداد رنگ نامحدود به کار رفته در بافت بیان نمود که زیبایی هر چه بیشتر را برای این فرش ها در پی دارد. به کار گیری نوع نخ پلی استر با قابلیت رنگ پذیری و تثبیت رنگ و کیفیت مطلوبی که برای این فرش به همراه دارد را می توان از ویژگی های دیگر این محصول بیان نمود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش فانتزی کلاریس
فروشگاه فرش کاشانک در راستای رفع نیاز تمامی افراد جامعه در هر نقطه از جهان و به دلیل حذف واسطه ها برای فروش که سود اضافی را بر روی قیمت فرش ایجاد می نمایند امکان خرید اینترنتی فرش فانتزی کلاریس را فراهم نموده است که دسترسی به بهترین کیفیت و قیمت فرش را به همراه دارد و سبب می گردد تا بدون صرف زمان به راحتی بتوان به خرید و مقایسه انواع طرح های فرش اقدام نمود.

برگشت به بالا