خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش فانتزی کلاریس خاکستری

فرش فانتزی کلاریس خاکستری
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش فانتزی کلاریس خاکستری فرش فانتزی کلاریس خاکستری فرش فانتزی کلاریس خاکستری فرش فانتزی کلاریس خاکستری فرش فانتزی کلاریس خاکستری فرش فانتزی کلاریس خاکستری فرش فانتزی کلاریس خاکستری فرش فانتزی کلاریس خاکستری

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100470
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,766,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش فانتزی کلاریس خاکستری از نمونه طرح های مدرن است که به کارگیری آن در دکوراسیون های مدرنیته امروزی بسیار مناسب و جذاب خواهد بود. امکان خرید فرش مدرن اشکال هندسی با قیمت کارخانه متناسب با سلیقه و دکوراسیون های مختلف برای تمامی افراد به صورت مستقیم و غیر حضوری فراهم می باشد.
ویژگی های فرش ماشینی کلاریس
تولید فرش کلاریس در تراکم گره عرضی 700 و طولی 3300 صورت می پذیرد که هم به لحاظ قیمت بسیار مناسب است و هم به لحاظ کیفی درجه یک است. استفاده از این تراکم طولی بالا در تولید فرش ماشینی 700 شانه سبب استحکام و انسجام ریشه ها می گردد که می توان کیفیت و دوام آن را برای قسمت های پر تردد مانند فرش آشپزخانه تضمین نمود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش مدرن اشکال هندسی
فروشگاه فرش کاشانک انواع فرش ماشینی مدرن با اشکال هندسی مختلف را متناسب با دکوراسیون های مختلف ارائه نموده است. فروش فرش مدرن اشکال هندسی با قیمت کارخانه و گارانتی معتبر کالا در ابعاد متنوع توسط این فروشگاه معتبر فرش صورت می پذیرد که متقاضیان بدین واسطه می توانند از خرید فرش مدرن اشکال هندسی با قیمت کارخانه بهره مند گردند.

برگشت به بالا