خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کلاریس 700 شانه مدل جدید

فرش کلاریس 700 شانه مدل جدید
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاریس 700 شانه مدل جدید فرش کلاریس 700 شانه مدل جدید

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100474
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,766,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

به منظور سهولت در خرید فرش های کلاریس به عنوان جدیدترین نوع تولیدات و امکان خرید فرش کلاریس 700 شانه مدل جدید با طراحی های که امکان استفاده از این محصول را برای هر سبک دکوراسیونی از کلاسیک گرفته تا مدرن میسر سازد، فروشگاه فرش کاشانک ارائه مدل های متنوعی را روانه بازار کرده است تا خریداران بتوانند با هر سلیقه و فرهنگ و حتی سبک دکوراتیوی به انتخاب و خرید دست بزنند.
همچنین این مجموعه فروشگاهی در شهر فرش کاشان در باب دسترسی هموطنان به تمامی ابعاد تولیدی این محصول امکان خرید را با هر سایزی به صورت خرید فرش و قالیچه کلاریس طرح مدرن مهیا نموده است که هم به صورت حضوری و هم به شکل غیر حضوری می توانید آن را تهیه نمایید.
ویژگی های فرش کلاریس 700 شانه
در بافت فرش کلاریس 700 شانه به منظور استحکام ریشه های فرش و افزایش دوام از تراکم طولی برابر با 3300 استفاده می نمایند. استفاده از این تراکم برای تولید فرش 700 شانه تراکم 3300 امکان استفاده از این فرش چاپی کلاریس را برای مکان های پر رفت و آمد مناسب می نماید و این موضوع از مزیت خرید این محصولات به شمار می رود. در باب دیگر ویژگی های این فرش می توان به تعداد رنگ بندی نامحدود این محصولات اشاره داشت که زیبایی محصور کننده ای را برای این فرش در پی دارد.

 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش و قالیچه کلاریس طرح مدرن
فروشگاه فرش کاشانک امکان خرید مستقیم انواع فرش ماشینی و قالیچه کلاریس در ابعاد خاص و سفارشی را مهیا نموده است تا متقاضیان خرید این محصولات بسته به مساحت فضای مورد نیاز برای کف پوش به راحتی بتوانند به خرید این محصولات دست یابند. فلذا در باب خرید فرش و قالیچه کلاریس طرح مدرن می توانید به شکل مستقیم و بدون واسطه از فروشگاه فرش کاشانک اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

برگشت به بالا