خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش چاپی کلاریس با طرح خاص

فرش چاپی کلاریس با طرح خاص
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش چاپی کلاریس با طرح خاص فرش چاپی کلاریس با طرح خاص فرش چاپی کلاریس با طرح خاص فرش چاپی کلاریس با طرح خاص فرش چاپی کلاریس با طرح خاص فرش چاپی کلاریس با طرح خاص

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100412
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,766,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش چاپی کلاریس با طرح خاص یکی از جدیدترین طرح های ارائه شده در فروشگاه فرش کاشانک در شهر کاشان می باشد که با تکنولوژی به روز بافت این محصولات را تولید می نماید. این طرح فرش که به صورت فرش خام بافته و سپس طرح مورد نظر بر روی آن به صورت چاپی قرار می گیرد یکی از نوین ترین شیوه های بافت فرش به شمار می رود که به سبب طیف رنگی نا محدود و استفاه از طرح های خاص و ویژه توانسته مورد علاقه بسبیاری از خریداران قرار گیرد.
با مراجعه به وب سایت اینترنتی فرش کاشانک می توانید دنیایی از تنوع طرح ور نگ بندی این محصولات را مشاهده نمایید و بسته به سلیقه و نیاز خود به انتخاب و خرید این فرش کلاریس مدرن دست یابید. در باب دغدغه اصلی خریداران در این زمینه یعنی قیمت فرش کلاریس با کیفیت نیز می توان با خیالی آسوده به سبب فروش مستقیم و بدون حضور واسطه فرش مورد نظر خود را با قیمت تولیدی تهیه نمایید.
خصوصیات فرش کلاریس مدرن
در کنار طرح های مدرنیته بافت این محصولات و استفاده از طیف نامحدود رنگ بندی از دیگر خصوصیات بافت این فرش های چاپی کلاریس که به صورت چاپ عمقی تولید می شوند را می توان استفاده از تراکم گره ایی بافت فرش 700 شانه تراکم 3300 را بیان نمود که استفاده از این فرش را مناسب برای مکان های با تردد بالا می نماید. استفاده از نخ خاب پلی استر در این محصولات که از الیاف های مقاوم و براق در بافت می باشد را نیز می توان از ویژگی هایی بیان نمود که در باب کیفیت این محصول اثر دارد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش کلاریس با کیفیت
فرش های چاپی به طبع نسبت به نوع فرش های بافت قیمت مناسب تری را دارا هستند و این موضوع را می توان به سبب طراحی چاپی این فرش ها بیان نمود. البته قیمت مناسب تر این نمونه از فرش های کلاریس را می توان به علت نوع جنس الیاف بافت و تراکم گره ای این محصولات بیان نمود. البته از تاثیر نحوه فروش در فروشگاه فرش کاشانک نیز برای قیمت این محصولات نباید غافل شد.

برگشت به بالا