خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کلاریس با طراحی مدرن

فرش کلاریس با طراحی مدرن
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاریس با طراحی مدرن فرش کلاریس با طراحی مدرن فرش کلاریس با طراحی مدرن فرش کلاریس با طراحی مدرن فرش کلاریس با طراحی مدرن فرش کلاریس با طراحی مدرن

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100413
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,766,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

از سری محصولات جدید فرش کاشان که با طرح های مدرن و امروزی به شیوه مدرن تولید و روانه بازار می گردد را می توان فرش کلاریس 700 شانه معرفی نمود که با تنوعی از طرح و رنگ در فروشگاه فرش کاشانک عرضه می گردد. فرش کلاریس با طراحی مدرن را که به روش چاپی بر روی فرش خام 700 شانه تراکم 3300 تولید می شود را می توانید از فروشگاه فرش کاشانک به صورت خرید فرش کلاریس 700 شانه به صورت حضوری یا آنلاین تهیه نمایید.
استفاده از این تراکم بافت سبب گشته تا این فرش مناسب برای پاخور باشد بدین جهت بوده که از این سری محصولات به عنوان فرش اتاق خواب استفاده می نمایند.
استفاده از الیاف بافت مصنوعی پلی اوژن به همراه رنگ بندی نامحدود بافت این محصول را که سبب جذابیت فوق العاده این فرش می گردد را می توان از عواملی بیان نمود که علاوه بر معرفی این فرش به عنوان فرش لوکس امکان انتخاب و استفاده برای هر سبک هارمونی رنگی دکوراسیون را به همراه دارد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش کلاریس 700 شانه
فرش کلاریس چاپی کاشان با تنوع رنگ و طرح های مختلف در فروشگاه فرش کاشانک به صورت فرش کلاریس 700 شانه تراکم 3300 به فروش می رسد. امکان خرید این چنین محصولی به صورت خرید فرش کلاریس 700 شانه را می توانید از فروشگاه فرش کاشانک هم به صورت خرید از کارخانه به شکل حضوری و هم به صورت خرید آنلاین از وب سایت اینترنتی این مجموعه تهیه نمایید. خرید به هر کدام یک از این شیوه ها به دلیل حذف واسطه و دلالان سبب گشته تا فرش با قیمت درب کارخانه به دست مشتریان برسد.

برگشت به بالا