خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کلاریس ۷۰۰ شانه

فرش کلاریس ۷۰۰ شانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاریس ۷۰۰ شانه فرش کلاریس ۷۰۰ شانه فرش کلاریس ۷۰۰ شانه فرش کلاریس ۷۰۰ شانه فرش کلاریس ۷۰۰ شانه فرش کلاریس ۷۰۰ شانه فرش کلاریس ۷۰۰ شانه فرش کلاریس ۷۰۰ شانه فرش کلاریس ۷۰۰ شانه فرش کلاریس ۷۰۰ شانه فرش کلاریس ۷۰۰ شانه فرش کلاریس ۷۰۰ شانه

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100450
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,766,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش کلاریس ۷۰۰ شانه که در بالا مشاهده می نمایید یکی از خاص ترین فرش های کلاریس طرح مدرن کاشان می باشد که تحت نام فرش طرح مراکشی توسط فروشگاه فرش کاشانک روانه بازار می گردد. این نمونه از فرش ماشینی در این مجموعه توسط دستگاه فرش بافی پیشرفته  HCPX2 با جنس نخ خاب پلی اوژن که براقیت و درخشندگی رنگ و طرح فرش را به خوبی نمایان می سازد، بافته می شود.
در بیان خصوصیات این نمونه قالی درجه یک کلاریس می توان به تراکم طولی برابر با 3300 اشاره نمود که انسجام گره های فرش را در بردارد. از طیف رنگ های زمینه بافت این فرش می توان به رنگ فرش سبز آبی، سفید، طوسی و فرش آبی اشاره نمود که بسته به سلیقه و در نظر گرفتن هارمونی رنگ اتاق انتخاب آن صورت می گیرد.
این محصول را می توانید به صورت فرش مدرن کلاریس ارزان با ابعاد مختلف به سبب فروش مستقیم و بدون واسطه در این مجموعه تهیه نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش مدرن کلاریس ارزان
برای خرید فرش مدرن کلاریس ارزان از فروشگاه فرش کاشانک با تنوع بالایی از طرح و رنگ تولیدی می توانید به صورت مستقیم به دو شیوه حضوری یا آنلاین به خرید این نمونه از فرش های کلاریس مدرن با ضمانت کیفیت و تضمین قیمت دست یابید.

برگشت به بالا