خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

طرح جدید فرش کلاریس مدرن

طرح جدید فرش کلاریس مدرن
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
طرح جدید فرش کلاریس مدرن طرح جدید فرش کلاریس مدرن طرح جدید فرش کلاریس مدرن طرح جدید فرش کلاریس مدرن طرح جدید فرش کلاریس مدرن طرح جدید فرش کلاریس مدرن طرح جدید فرش کلاریس مدرن طرح جدید فرش کلاریس مدرن طرح جدید فرش کلاریس مدرن

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100456
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,766,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

به منظور تهیه و خریداری طرح جدید فرش کلاریس مدرن می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک مراجعه نمایید. این فروشگاه معتبر ارائه دهنده توع بالایی از انواع طرح جدید فرش چاپی مدرن است که ابعاد مختلفی از آن را نیز ه اقتضای نیاز بازار در جهت مرتفع سازی نیاز مشتریان به صورت مستقیم و غیر حضوری ارائه می نماید.
ویژگی های فرش مدرن کلاریس
به کارگیری از تراکم گره فرش 700 شانه جهت تولید فرش کلاریس مدرن بسیار مناسب است که افراد بدین واسطه می توانند از پاخوری نرم و راحت برای فرش نشیمن و یا اتاق خواب خود بهره مند گردند. هم چنین تراکم طولی 3300 گره در نظر گرفته شده برای آن سبب مقاومت بالا در برابر پاخور زیاد فرش در مکان های پر تردد چون آشپزخانه می شود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

طرح جدید فرش چاپی مدرن
فرش کاشانک به عنوان یکی از معتبرترین مجموعه های فروش غیر حضوری محصولات فرش کاشان شناخته می شود که علاوه بر ارائه محصولات با ضمانت کیفیت و قیمت توانسته تنوع بالایی از محصولات مدرن فرش کلاریس در طرح های جدید را به مجموعه کلکسیون فرش های خود اضافه نماید که سبب مرتفع سازی نیاز بسیاری از سلیقه ها می گردد.

محصولات ذیل قبلا توسط مشتریان محصول فوق خریداری شده است.
برگشت به بالا