خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش گل داوودی مدرن کلاریس

فرش گل داوودی مدرن کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش گل داوودی مدرن کلاریس فرش گل داوودی مدرن کلاریس فرش گل داوودی مدرن کلاریس فرش گل داوودی مدرن کلاریس فرش گل داوودی مدرن کلاریس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100446
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
1,441,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از انواع طرح های به کار رفته در تولید فرش های چاپی کلاریس را می توان فرش گل داوودی مدرن کلاریس ارائه شده در فروشگاه فرش کاشانک در شهر فرش کاشان معرفی نمود که با زیبایی و منحصر به فرد بودن خود می تواند بهترین انتخاب برای فرش اتاق خواب به ویژه فرش عروس باشد. این طرح فرش ماشینی را که به صورت فرش 700 شانه تراکم 3300 خام تولید می شود را برای طراحی به سمت دستگاه های فرش بافی هدایت می نمایند و به صورت چاپ طرح دلخواه به شکل عمقی فرش مورد نظر را تولید می نمایند.
به کار گیری تعداد نامحدودی از رنگ بندی ها در تولید این فرش کلاریس کاشان و نفوذ این رنگ بندی و طرح فرش در اعماق فرش را می توان از ویژگی های این فرش کلاریس بیان نمود که زیبایی منحصر به فردی را برای این محصول به همراه دارد. ابعاد قابل خریداری از این فرش در فروشگاه فرش کاشانک بدین صورت ارائه می گردد. فرش 6 متری، 9 و 12 متری، 1.5*1، 2.25*1.5، 1.7*1.2، 80*50، 100*50 و 70*50، 100* 70 از سایز های فرش کلاریس ارائه شده در این مجموعه می باشد که بسته به نیاز و مکان استفاده از فرش می توانید ابعاد دلخواه خود را خریداری نمایید.
در جهت خرید و قیمت فرش مدرن طرح گل داوودی از این مجموعه می توانید با مراجعه به وب سایت اینترنتی فرش کاشانک به اطلاعات لازم در این زمینه دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید و قیمت فرش مدرن طرح گل داوودی
یکی از جدیدترین طرح های فرش به کار رفته در فرش های کلاریس که امروزه توانسته بسیار مورد پسند همگان قرار گیرد را می توان فرش گل داوودی مدرن کلاریس معرفی نمود که امروزه بحث خرید و بررسی قیمت آن به عنوان یکی از پر فروش ترین طرح های فرش بسیار حائز اهمیت گشته است. در زمینه خرید این محصول به ویژه از فروشگاه فرش کاشانک می توانید به شکل مستقیم به دو شیوه خرید حضوری و آنلاین این محصول را تهیه نمایید. در باب قیمت نیز می توان به علت فروش مستقیم و کوتاه نمودن دست دلالان در فروش این محصول را با قیمت تولیدی تهیه نمایید. 

برگشت به بالا