خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش مشکی طلایی مدرن کلاریس

فرش مشکی طلایی مدرن کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مشکی طلایی مدرن کلاریس فرش مشکی طلایی مدرن کلاریس فرش مشکی طلایی مدرن کلاریس فرش مشکی طلایی مدرن کلاریس فرش مشکی طلایی مدرن کلاریس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100432
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
1,441,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

بسیاری از افراد به جهت بهره مندی از وسایلی با سبک کلاسیک و سلطنتی، به دنبال فرش مشکی طلایی مدرن کلاریس هستند که بدین واسطه بتوانند هارمونی بسیار جذابی را با تلفیق ترکیب دو سبک مدرن و کلاسیک را در فضا ایجاد نمایند. امکان خرید اینترنتی فرش مشکی طلایی مدرن طرح آبرنگی با قیمت مناسب از طریق این فروشگاه آنلاین فرش برای متقاضیان فراهم می باشد.
ویژگی های فرش ماشینی مدرن کلاریس کاشان
تولید فرش کلاریس یا فرش چاپی به صورت عمقی صورت می پذیرد که تولید آن را با محصولات معمولی و ماشین بافت یکسان و غیر قابل مقایسه نموده است. حتی به لحاظ کیفیت وضوح تصویر بسیار جذاب تر و شفاف تر است، چرا که در تولید محصولات کلاریس از رنگ بندی نامحدود استفاده می شود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش مشکی طلایی مدرن طرح آبرنگی
فروشگاه فرش کاشانک ارائه دهنده تنوع بالایی از محصولات مدرن می باشد که افراد طبق سلیقه و نیزا خود می توانند از آن بهره مند گردند. فروش آنلاین فرش ماشینی مشکی طلایی با قیمت کارخانه در طرح و مدل های مدرن و آبرنگی به جهت برطرف سازی مشتریان برای خرید این طرح و رنگ بندی نیز به صورت مستقیم و بی واسطه فراهم است.

برگشت به بالا