خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش مدرن طلایی کلاریس

فرش مدرن طلایی کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن طلایی کلاریس فرش مدرن طلایی کلاریس فرش مدرن طلایی کلاریس فرش مدرن طلایی کلاریس فرش مدرن طلایی کلاریس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100417
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
1,441,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش مدرن طلایی کلاریس یکی از انواع محصولات خوش رنگ مجموعه فرش کاشانک می باشد که با استفاده از رنگ بندی های مختلف و طراحی بی نظیر سه بعدی مانند خود توانسته بسیار مورد پسند نظر هر بیننده ای قرار گیرد. این محصول زیبا این تم رنگی زمینه را با جنس نخ خاب پلی استر تولید می نمایند که درخشندگی و مقاومت بالایی را برای این محصول به همراه دارد.
مشاخصات فرش مدرن کلاریس
این نمونه از فرش های ماشینی را برخلاف فرش های کلاسیک که طرح فرش در حین بافت با تراکم های فرش زده می شود در ابتدا به صورت یک فرش خام در تراکم گره ایی عرضی هفتصد و تراکم طولی 3300 تولید می نمایند و سپس طبق عملیات چاپ این محصول تولید می گردد. فرش چاپی کلاریس به صورت چاپ عمقی می باشد که هم تثبیت رنگ را به همراه دارد و هم از لحاظ طراحی و کیفیت خود در این فرش تاثیر گذار می باشد.
فرش فانتزی و مدرن 700 شانه طرح سه بعدی زمینه طلایی کاشان را می توانید با تضمین کیفیت و قیمت از فروشگاه فرش کاشانک خریداری نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش فانتزی و مدرن 700 شانه طرح سه بعدی زمینه طلایی کاشان
یکی از جدیدترین طرح های فرش مدرن کلاریس ارائه شده توسط مجموعه فرش کاشانک که به نوعی مورد تقاضا و پسند همگان به ویژه در دکوراتیو های مدرن می باشد را می توان فرش فانتزی و مدرن 700 شانه طرح سه بعدی زمینه طلایی کاشان بیان نمود که در فروشگاه فرش کاشانک به شکل مستقیم به دو شیوه حضوری و آنلاین به دست خریداران ارائه می گردد. ضمانت کیفیت و قیمت از مزیت های خرید از این مجموعه در راستای اعتماد و جلب رضایت مشتریان می باشد.

برگشت به بالا