خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش با طرح چهره مدرن کلاریس

فرش با طرح چهره مدرن کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش با طرح چهره مدرن کلاریس فرش با طرح چهره مدرن کلاریس فرش با طرح چهره مدرن کلاریس فرش با طرح چهره مدرن کلاریس فرش با طرح چهره مدرن کلاریس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100413
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
1,441,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

امروزه طراحی خاصی در وسایلی چون فرش ماشینی به جهت به کارگیری در دکوراسیون های مدرن صورت می پذیرد که افراد بدان علاقه نشان داده اند. فرش با طرح چهره مدرن کلاریس یکی از این دسته از فرش ماشینی خاص است که با سبکی مدرن و نقوشی از طرح های کلاسیک همراه بوده و تلفیق این دو با هم سبب زیبایی و جذابیت این محصول گشته است. مناسب ترین قیمت فرش چهره ماشینی کاشان توسط فروشگاه فرش کاشانک ارائه شده است.
خصوصیات فرش ماشینی مدرن کلاریس کاشان
تولید فرش مدرن در تراکم گره فرش 700 شانه کاشان سبب فروش بالای آن به جهت برخورداری از پاخوری نرم و راحت و کیفیت و قیمت مناسب گشته است. هم چنین به کارگیری از روش چاپ نوین یعنی فرش کلاریس در تولید این محصول هزینه های طراحی توسط طراحان را حذف نموده و منجر به قیمت مناسب فرش ماشینی کلاریس مدرن گشته است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

مناسب ترین قیمت فرش چهره ماشینی کاشان
فروشگاه فرش کاشانک از معتبرترین مراکز خرید آنلاین فرش ماشینی کاشان است که مشتریان با خرید محصول می توانند از خدمات خوب این شرکت هم چون قیمت مناسب و کیفیت مطلوب محصولات همراه با گارانتی معتبر بهره مند گردند. فروش فرش طرح چهره مدرن کلاریس با مناسب ترین قیمت توسط این فروشگاه آنلاین فرش صورت می پذیرد.

برگشت به بالا