خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش مدرن طرح چهل تکه کلاریس

فرش مدرن طرح چهل تکه کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن طرح چهل تکه کلاریس فرش مدرن طرح چهل تکه کلاریس فرش مدرن طرح چهل تکه کلاریس فرش مدرن طرح چهل تکه کلاریس فرش مدرن طرح چهل تکه کلاریس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100411
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
1,441,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش مدرن طرح چهل تکه کلاریس از سری محصولات جدیدی است که به سبب به کارگیری در دکوراسیون های مدرن از هارمونی و کارآیی بسیار خوبی برخوردار است. امکان خرید فرش فانتزی و مدرن 700 شانه طرح چهل تیکه کاشان با قیمت کارخانه توسط فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک به صورت مستقیم و بی واسطه برای متقاضیان فراهم می باشد.
خصوصیات فرش 700 شانه مدرن کلاریس
تولید فرش ماشینی مدرن کلاریس اصولا در تراکم های پایین صورت می پذیرد که بدین واسطه افراد با اختصاص هزینه ای بسیار کم می توانند به تهیه و خریداری این دست از محصولات بپردازند. تولید فرش 700 شانه با تراکم 3300 به لحاظ کیفی بسیار مقاوم و مطلوب است، چرا که افزایش تراکم طولی این محصول سبب افزایش انسجام و استحکام ریشه ها شده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش فانتزی و مدرن 700 شانه طرح چهل تیکه کاشان
جهت مراجعه به مراکز معتبر فروش آنلاین فرش ماشینی مدرن کاشان می توانید وب سایت فروشگاه فرش کاشانک را در نظر گرفته و با مراجعه به آن از مشاهده تنوع بالای محصولات کلاریس مدرن بهره مند شده و طبق سلیقه و دکوراسیون خود به خریداری محصول مورد پسند خود با هارمونی بالا بپردازید. فروش فرش 700 شانه مدرن کاشان با قیمت کارخانه در انواع طرح های فانتزی و چهل تیکه در این فروشگاه صورت می پذیرد.

برگشت به بالا