خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش طرح آبرنگی مدرن کلاریس

فرش طرح آبرنگی مدرن کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش طرح آبرنگی مدرن کلاریس فرش طرح آبرنگی مدرن کلاریس فرش طرح آبرنگی مدرن کلاریس فرش طرح آبرنگی مدرن کلاریس فرش طرح آبرنگی مدرن کلاریس فرش طرح آبرنگی مدرن کلاریس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100407
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
1,441,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش طرح آبرنگی مدرن کلاریس از سری محصولات مدرن است که به کارگیری از آن در فضاهای مدرنیته بسیار کاربردی و از هارمونی خوبی برخوردار خواهد بود. امکان خرید فرش فانتزی و مدرن 700 شانه طرح آبرنگی کاشان با قیمت مناسب از طریق فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک به صورت مستقیم و بی واسطه برای خریداران غیر حضوری نیز فراهم می باشد.
مشخصات فرش ماشینی 700 شانه مدرن کلاریس
تولید محصولات مدرن اصولا در تراکم های پایین به جهت استفاده از آن برای مکان های پر تردد صورت می پذیرد تا در عین برخورداری از راحتی و نرمی پاخور فرش، از مقاومت بالا به علت عدم از بین رفتن کیفیت فرش در اثر پاخور زیاد، برخوردار باشد. هم چنین تراکم گره 3300 در نظر گرفته شده برای فرش 700 شانه کلاریس سبب افزایش استحکام و انسجام فرش شده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش فانتزی و مدرن 700 شانه طرح آبرنگی کاشان با قیمت مناسب
فروشگاه فرش کاشانک تنوع بالایی از محصولات مدرن و کلاسیک از محصولات فرش کاشان را به صورت مستقیم ارائه داشته که خریداران به صورت غیر حضوری می توانند از خرید فرش مدرن 700 شانه کاشان با قیمت مناسب در طرح های پرفروش آبرنگی و فانتزی بهره مند گردند. امکان انتخاب برای خریداران فرش ماشینی مدرن بین تنوع بالایی از محصولات به صورت آنلاین وجود دارد.

برگشت به بالا