خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کلاژ طرح گلیم کلاریس

فرش کلاژ طرح گلیم کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاژ طرح گلیم کلاریس فرش کلاژ طرح گلیم کلاریس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100528
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
1,125,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از جدیدترین نسل های قالی ماشینی را می توان فرش های کلاریس معرفی نمود که از تلفیق طرح های سنتی و مدرنتیه تولید می شوند. بافت این فرش ها در ابتدا به شکل فرش سفید خام با تراکم مشخص بوده و سپس طرح مورد نظر بر روی آن به صورت چاپی تزریق می گردد. استفاده از این صنعت فرش چاپی خود منجر به این گشته تا فرش های کلاریس در دسته بندی های مختلف روانه بازار گردند که یکی از آن ها فرش کلاژ طرح گلیم کلاریس می باشد که در دسته بندی فرش های چهل تیکه قرار دارد.
تراکم بافت این فرش به صورت فرش 700 شانه با تراکم 3300 می باشد که با جنس پلی استر بافته می شود. از دیگر مشخصه های این محصول می توان طراحی و رنگ بندی بی نظیر این فرش را مطرح کرد که تنوعی از رنگ بندی ها را برای طراحی در خود به کار می برد. تعداد نامحدود رنگ بندی این محصولات و  تثبیت این رنگ بندی در برابر شستشو از ویژگی های این فرش کلاژ کلاریس می باشد که استقبال از آن  سبب شده تا فروشگاه فرش کاشانک را وادار به فروش کلاژ فرش چهار متری با تخفیف و قیمت مناسب نماید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش کلاژ فرش چهار متری با تخفیف و قیمت مناسب
فروشگاه فرش کاشانک با ارائه متنوع ترین نوع طرح و رنگ بندی فرش های کلاژ کلاریس در باب رفع نیاز و پاسخگویی به نیاز خریداران در جهت خرید فرش های کلاریس چهل تیکه این امکان را فراهم نموده است تا هر سلیقه و فرهنگی به راحتی با مراجعه به این فروشگاه بتواند به خرید و انتخاب فرش دلخواه خود دست یابد. فلذا با مراجعه به وب سایت اینترنتی این مجموعه می توانید با مشاهده عکس فرش کلاریس به تنوعی از طرح و رنگ بندی این محصول با امکان مقایسه با دیگر فرش های ماشینی به راحتی به انتخاب بپردازید. به همین منظور در راستای خرید تمامی هموطنان فروش کلاژ فرش چهار متری با تخفیف و قیمت مناسب در این مجموعه مهیا گشته است.

برگشت به بالا