خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش چهل تکه کلاریس ترنج دار

فرش چهل تکه کلاریس ترنج دار
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش چهل تکه کلاریس ترنج دار فرش چهل تکه کلاریس ترنج دار فرش چهل تکه کلاریس ترنج دار فرش چهل تکه کلاریس ترنج دار فرش چهل تکه کلاریس ترنج دار

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100506
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
1,125,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

بسیاری از افراد به طرح های کلاسیک و ترنج دار بسیار علاقمند هستند که بدین منظور فرش چهل تکه کلاریس ترنج دار تولید و متناسب با سلیقه این دست از مشتریان تولید و ارائه گشته است. خرید و قیمت فرش کلاژ چهل تکه دستبافگونه مدل ترنج توسط فروشگاه فرش کاشانک در انواع سایزهای استاندارد متناسب با دکوراسیون های مختلف ارائه گشته است.
ویژگی های فرش ماشینی چهل تکه کاشان
تولید فرش کلاژ یا چهل تیکه به عنوان محصولی مدرن در تراکم پایینی از گره صورت می پذیرد که بدین واسطه می توان از این مدل فرش ماشینی مدرن به عنوان فرش آشپزخانه و اتاق خواب به جهت برخورداری از پاخوری زیاد به بهترین نحو بهره مند شد. چرا که تراکم های پایین فرش دارای خابی نرم و راحت می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید و قیمت فرش کلاژ چهل تکه دستبافگونه مدل ترنج
فروشگاه فرش کاشانک مطابق با نیاز و سلیقه های مختلف افراد به ارائه انواع طرح های مدرن و کلاسیک در سبک های مختلف پرداخته است که سبک فرش چهل تکه را نیز هم به شکلی مدرن و هم سنتی ارائه نموده است و امکان خرید فرش چهل تکه کلاژ دستبافگونه ترنج دار را با قیمت مناسب تولیدی به سبب مرتفع سازی نیاز علاقمندان به طرح های ترنج دار ارائه نموده است.

برگشت به بالا