خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هیوا

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هیوا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هیوا فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هیوا فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هیوا فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هیوا فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هیوا فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هیوا

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
ورژن
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
0970812
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از طرح های فرش تلفیقی ارائه شده در بازار که جزو فرش تخفیفی در فروشگاه فرش کاشانک است را می توان فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هیوا معرفی نمود که با تک رنگ زمینه فرش سرمه ای در تمامی ابعاد به فروش می رسد. فروش فرش ماشینی کاشان طرح هیوا 700 شانه با تراکم 2550 به قیمت کارخانه در این مجموعه در نظر گرفته شده است تا بدون دغدغه قیمت بتوان یک فرش زیبا را برای منازل خریداری نمود.

ویژگی فرش ورژن کاشان طرح هیوا

بافت فرش با نخ ورژن با تعداد گره عرضی برابر با 700 و تعداد گره طولی برابر با 2550 بافت می گردد که یک فرش 700 شانه ورژن با تراکم 2550 را روانه بازار می نماید. این تراکم بافت فرش ماشینی و نوع الیاف ورژن که از ثبات رنگی، دوام بالا و لطافت برخوردار است را با تعداد 8 رنگ اصلی توسط دستگاه بافندگی HCPX2  تولید می نماید که در دسته بندی های این سری از فرش های تخفیف خورده از کیفیت خوبی برخوردار است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش فرش ماشینی کاشان طرح هیوا 700 شانه ورژن

فروشگاه فرش کاشانک با در نظر داشتن شرایط نا به سامان اقتصادی و ایجاد امکان خرید فرش برای هموطنان به ارائه یک سری از محصولات تحت عنوان فرش قیمت مناسب نموده است که فروش فرش ماشینی کاشان طرح هیوا 700 شانه ورژن نیز یکی از آن هاست. این مجموعه امکان فروش را هم به صورت حضوری و هم به شکل آنلاین در نظر گرفته است که حذف واسطه ها و دلالان را به همراه دارد و خود یکی از مزیت های فروش محصولات با قیمت درب کارخانه برای خریداران است.
همچنین در باب جلب رضایت مشتریان به منظور کیفیت برای فرش های 700 شانه ورژن نیز همانند سایر محصولات ضمانت کتبی کیفیت را در نظر گرفته است که با خرید به هر شکل می توانید به آن دست یابید.

برگشت به بالا