خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هالیدی

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هالیدی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هالیدی فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هالیدی فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هالیدی فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هالیدی فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هالیدی فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هالیدی فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هالیدی

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
ورژن
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
0970811
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح هالیدی را به منظور پر فروش بودن و استقبال از طرح هالیدی در سایر تراکم ها در فروشگاه فرش کاشانک تولید نموده اند که شما می توانید با قیمت مناسب تر و در ابعاد مختلفی هم چون فرش 700 شانه ورژن 6 متری، 9 متری و 12 متری و ابعاد های مختلف دیگر هم چون 1.5*1، 2.25*1.5، 2*1، 3*1، 4*1 و سایز 100*50 بسته به نیاز خود خریداری نمایید. امکان خرید این محصول در فروشگاه فرش کاشانک به صورت خرید آنلاین فرش هالیدی ۷۰۰ شانه و تراکم ۲۵۵۰ جدید و پرفروش کاشان امکان پذیر است تا به راحتی با صرف کمترین زمان بتوانید به خرید آن دست یابید.

ویژگی فرش طرح هالیدی 700 شانه ورژن

فرش طرح هالیدی 700 شانه ورژن با تراکم 2550 بافت می گردد که یکی از مرغوب ترین تراکم های بافت برای فرش هایی است که قرار است برای مکان هایی استفاده شود که میزان تردد در آن بالا است یا حتی به جای مبل مورد استفاده قرار می گیرد. این تراکم فرش را با نوع الیاف ورژن از دسته الیاف های مصنوعی بافت می نمایند که علاوه بر داوم بالا دارای قیمت مناسبی نیز هست تا به نوعی تمامی اقشار جامعه بتوانند به خرید آن دست یابند. تعداد 8 رنگ واقعی و نوع دستگاه فرش بافی  HCPX2 از محصولات وندویل بلژیک نیز از دیگر ویژگی های بافت این فرش به شمار می رود که کیفیت و زیبایی را برای آن به همراه دارد.

 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید آنلاین فرش هالیدی ۷۰۰ شانه ورژن

به منظور صرف کمترین زمان و حتی هزینه برای خرید فرش جدید و پر فروش طرح هالیدی بافته شده با الیاف ورژن پیشنهاد به سمت خرید آنلاین فرش هالیدی ۷۰۰ شانه ورژن است که هم امکان مقایسه در تنوعی از طرح و رنگ را دارد و هم خریدی آسان را برای خریدار به همراه دارد. این شیوه خرید در کنار خرید حضوری در فروشگاه فرش کاشانک مهیا گشته است تا شما بتوانید به هر شکل که برایتان مقدور است به خرید این سری از فرش های قیمت مناسب دست یابید.

برگشت به بالا