خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح گیلدا

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح گیلدا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح گیلدا فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح گیلدا فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح گیلدا فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح گیلدا فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح گیلدا

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
ورژن
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
097089
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح گیلدا از دسته محصولات بدون لچک ترنج می باشد که به کارگیری از آن در انواع دکوراسیون های مدرن و کلاسیک به لحاظ هارمونی بسیار هماهنگ و از هم خوانی خوبی برخوردار خواهد بود. فرش کاشان 700 شانه افشان گیلدا فیلی تراکم 2550 ورژن ماشینی را می توانید برای دکوراسیون سبک مدرن خانه خود از طریق فروشگاه فرش کاشانک تهیه و خریداری نمایید.

 

خصوصیات فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان

تولید فرش 700 شانه با تراکم 2550 به عنوان تراکم های پایین از محصولات فرش کاشان اصولا از هزینه های تولید کمتری نسبت به محصولات پر تراکم برخوردار است. به همین علت این محصول فروش بالایی را در بین دیگر محصولات به خود اختصاص داده که بدین علت باز تولید کنندگان آن را به جهت ارائه با قیمتی مناسب تر با استفاده از الیاف بافت ارزان قیمت ورزن ضد حساسیت تولید نموده اند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

 

فرش کاشان 700 شانه افشان گیلدا فیلی تراکم 2550 ورژن ماشینی

با مراجعه به فروشگاه ساویز بافت می توان از تهیه و خریداری انواع محصولات فرش کاشان در تراکم و قیمت های متفاوت بهره مند شد. این فروشگاه معتبر فرش ارائه دهنده انواع محصولات نخفیفی فرش کاشان از جمله فرش 700 شانه 2550 تراکم طرح افشان گیلدا زمینه فیلی به عنوان سبک و تراکمی پر فروش می باشد.

محصولات ذیل قبلا توسط مشتریان محصول فوق خریداری شده است.
برگشت به بالا