خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح شهیاد

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح شهیاد
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح شهیاد فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح شهیاد فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح شهیاد فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح شهیاد فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح شهیاد

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
ورژن
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
097085
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

از نمونه طرح های پر فروش می توان به فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح شهیاد اشاره داشت که از زمینه ای لچک ترنج دار برخوردار است و به کارگیری از آن در دکوراسیون های اصیل ایرانی به لحاظ هارمونی از هماهنگی بسیار خوبی برخوردار خواهد بود. فرش طرح شهیاد ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ ورژن ارزان قیمت را می توانید از طریق فروشگاه فرش کاشانک تهیه و خریداری نمایید.

 

بررسی ویژگی های فرش 700 شانه تراکم 2550

تولید فرش های ماشینی در تراکم های پایین به جهت برخورداری از مقدار الیاف مصرفی کمتر و خاب بلند تر و راحت تر در بین کارخانجات تولیدی به علت استقبال فراوان خریداران فرش ماشینی از آن، بسیار متداول است. از این رو تولید کنندگان در صددند تا این فرش 700 شانه تراکم 2550 را به قیمت هر چه مناسب تر تولید و ارائه نمایند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

 

فرش طرح شهیاد ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ ورژن ارزان قیمت

اخیرا تولید کنندگان جهت تولید محصولات ارزان قیمت از الیاف ورژن استفاده می نمایند که این الیاف از جنس گرانول نو از سری تولیدات اولیه پتروشیمی است که به لحاظ دوام، کیفیت، زیبایی و قیمت مورد استقبال خریداران و تولید کنندگان قرار گرفته است. فرش 700 شانه تراکم 2550 شهیاد با قیمت ارزان و تولید شده با استفاده از الیاف ورژن نیز از همین نمونه محصولات است.

برگشت به بالا