خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح تارا

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح تارا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح تارا فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح تارا فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح تارا فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح تارا فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح تارا

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
ورژن
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
097084
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح تارا از نمونه محصولات کلاسیک لچک ترنج دار است که با نقش و نگاری بسیار زیبا و رنگ بندی تیره زمینه فرش سرمه ای توسط فروشگاه فرش کاشانک ارائه شده است. فروش فرش ماشینی 700 شانه ورژن قیمت مناسب در ابعاد متنوع متناسب با فضاهای مختلف نیز توسط این فروشگاه معتبر فرش به صورت غیر حضوری و مستقیم انجام می شود.

 

مشخصات فرش ماشینی 700 شانه کاشان

تولید فرش 700 شانه از محصولات پر فروش در کارخانجات فرش بافی با توجه به نظر تولید کننده با استفاده از مواد و متریال مختلفی صورت می پذیرد که در قیمت نهایی محصول اثر گذار است. فرش 700 شانه تراکم 2550 با استفاده از هشت رنگ بندی متنوع و دستگاه بافنده پیشرفته و به روز وندویل بلژیک به عنوان فرش درجه یک صورت می پذیرد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش فرش ماشینی 700 شانه ورژن قیمت مناسب

انواع فرش ماشینی 700 شانه ارزان قیمت را می توانید از طریق فروشگاه فرش کاشانک مشاهده و با گارانتی معتبر کالا مورد خریداری قرار دهید. به کارگیری از الیاف بافت ارزان قیمت و با دوام ورجین یا همان ورژن در تولید فرش های ماشینی به عنوان معیاری مهم در زیبایی، کیفیت و قیمت به شمار می آید که اخیر مورد استقبال صنعت فرش برای کاهش هزینه های تولید قرار گرفته است.

برگشت به بالا