خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان کاشان

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان کاشان فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان کاشان فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان کاشان فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان کاشان فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان کاشان فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان کاشان

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
ورژن
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
097082
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

بسیاری از افراد به دنبال طرح های بدون لچک ترنج برای دکوراسیون های مدرن امروزی هستند که بدین واسطه می توان فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان کاشان را معرفی نمود. فرش کاشان طرح افشان ۷۰۰ شانه تراکم 2550 الیاف ورژن از طرح های پر فروش بدون لچک ترنج است که به کارگیری از آن در انواع دکوراسیون های مدرن و کلاسیک مناسب خواهد بود.

 

خصوصیات فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان

تولید فرش ماشینی 700 شانه به عنوان یکی از تراکم های پایین با استفاده از تراکم طولی 2550 به عنوان فرش 700 شانه با تراکم 2550 صورت می پذیرد که می توان از آن برای فضاهای پر تردد استفاده نمود. به کارگیری از این تراکم گره به جهت برخورداری از پاخوری نرم و راحت و خابی بلند برای خانه های پر رفت و آمد بسیار مناسب و کاربردی است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش کاشان طرح افشان ۷۰۰ شانه تراکم 2550 الیاف ورژن

فروشگاه فرش کاشانک از معتبرترین ارائه دهندگان فرش ماشینی ارزان قیمت است که می توان به وسیله آن از خرید فرش 700 شانه تراکم 2550 افشان ورژن کاشان با قیمت مناسب بهره مند شد. نخ ورژن از الیاف مصنوعی ارزان قیمت و مقاوم است که با افزایش هزینه های تولید در کارخانجات فرش بافی مورد توجه تولید کنندگان در راستای کاهش هزینه های مشتریان قرار گرفته است.

برگشت به بالا