خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح آریامهر

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح آریامهر
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح آریامهر فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح آریامهر فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح آریامهر فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح آریامهر فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح آریامهر فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح آریامهر

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
ورژن
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
097081
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

تولید فرش های ماشینی بر اساس تراکم و جنس الیاف بافت مختلف، از رنج قیمت های مختلفی نیز برخوردار است که به عنوان یکی از محصولات ارزان قیمت می توان از فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح آریامهر نام برد که توسط فرش کاشانک در زمینه رنگ فرش سرمه ای ارائه شده است. فرش ماشینی طرح آریا مهر 700 شانه تراکم 2550 سرمه ای نخ ورژن را می توانید با قیمت بسیار مناسب از طریق این وب سایت فروشگاهی تهیه و خریداری نمایید.

 

مشخصات فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550

تولید فرش 700 شانه با تراکم 2550 از تراکم های پایین را می توان برای تولید محصولات ارزان قیمت در نظر گرفت، چرا که در بافت آن از الیاف ارزان قیمت و جدید ورژن تهیه شده است. این الیاف در عین ارزان قیمت بودن از ویژگی های مهمی چون دوام و مرغوبیت، لطافت و ثبات رنگی دارا می باشد که در صنعت فرش از مزایای بسیاری برای تولید کنندگان نیز برخوردار است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش ماشینی طرح آریا مهر 700 شانه تراکم 2550 سرمه ای نخ ورژن

فروشگاه فرش کاشانک مرکزی معتبر از مراکز فروشگاهی غیر حضوری فعال در شهر فرش کاشان است که افراد به وسیله آن می توانند از تهیه و خریداری محصولات فرش کاشان با قیمت ارزان و کیفیت عالی بهره مند گردند. فروش آنلاین فرش 700 شانه تراکم 2550 سرمه ای با قیمت ارزان و بافته شده با نخ ارزان قیمت ورژن توسط این فروشگاه معتبر فرش صورت می پذیرد.

برگشت به بالا