خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیف دار 700 شانه ترنج دار با زمینه فیلی

فرش تخفیف دار 700 شانه ترنج دار با زمینه فیلی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیف دار 700 شانه ترنج دار با زمینه فیلی فرش تخفیف دار 700 شانه ترنج دار با زمینه فیلی فرش تخفیف دار 700 شانه ترنج دار با زمینه فیلی فرش تخفیف دار 700 شانه ترنج دار با زمینه فیلی فرش تخفیف دار 700 شانه ترنج دار با زمینه فیلی

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود نيست
اندازه :
رنگبندی :
5,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش تخفیف دار 700 شانه ترنج دار با زمینه فیلی به صورت 9 متری است و با قیمتی کمتر از بازار فرش به فروش می رسد. این فرش 700 شانه ارزان قیمت با تراکم 2550 بافته شده است و به صورت 8 رنگ است و الیاف آکریلیک هیت ست شده در نخ خاب آن به کار گرفته شده است.

فرش تخفیف دار 700 شانه فیلی رنگ کاشان، جز فرش های استوک و ته انباری است و به دلیل اینکه با دستگاه  HCPX2 بافته شده است، کیفیت بالایی دارد.

خرید فرش های تخفیف خورده کاشان

تمامی محصولات استوک و ته انباری با کیفیت عالی در مجموعه تولیدی فرش کاشانک با قیمتی بسیار ارزان به فروش می رسد. این طرح زیبا، چند سالی است که تولید شده است و به دلیل اینکه متراژ 9 متری آن در انبار موجود است، به قیمت بسیار کمتر از تولید، ارائه می شود.

 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش های فیلی رنگ 700 شانه، این روزها تقاضای بالایی دارند. امروزه کمتر کسی است که به سراغ رنگ های خیلی روشن از قبیل کرم برود و بیشتر افراد خرید رنگ های فیلی، ترمه ای، طوسی و نقره ای را انتخاب می کنند. یکی از مزیت های این رنگ ها این است که به دلیل اینکه جز رنگ های خنثی است، با دیگر وسایل منزل به راحتی قابل ست است.

برگشت به بالا