خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی کاشان 700 شانه گل ریز فیلی

فرش تخفیفی کاشان 700 شانه گل ریز فیلی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیفی کاشان 700 شانه گل ریز فیلی فرش تخفیفی کاشان 700 شانه گل ریز فیلی فرش تخفیفی کاشان 700 شانه گل ریز فیلی فرش تخفیفی کاشان 700 شانه گل ریز فیلی فرش تخفیفی کاشان 700 شانه گل ریز فیلی

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود نيست
اندازه :
رنگبندی :
5,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش تخفیفی کاشان 700 شانه گل ریز فیلی، یکی از طرح های کلاسیک سنتی است که این طرح زیبا، دارای ترنج دایره ای بزرگ است و اطراف آن، گل های ریز بافته شده است. ویژگی های این محصول زیبا، تراکم بالای آن است که به صورت 2550 است. یعتی در یک متر از طول آن تعداد 2550 زده شده است.الیاف آکریلیک در بافت نخ خاب آن است و همین عامل سبب شده است تا فرش بدون پرز شود و مقاومت و طول عمر بالایی داشته باشد.

خرید آنلاین فرش تخفیفی کاشان فیلی رنگ

کارخانه فرش کاشانک، یکی از فروشگاه های فرش تخفیفی کاشان است که علاوه بر ارائه محصولات به روز در شانه و تراکم های مختلف، محصولات تخفیف خورده را نیز با قیمتی کمتر از بازار، ارائه می دهد. این مجموعه، تولیدات بسیار وسیعی در سال دارد و ممکن است در پایان سال، برخی از متراژ های بعضی از طرح ها به فروش نرسد. از این رو، این مجموعه تولیدی، محصولاتی که تک افتاده اند را با قیمتی کمتر از بازار به فروش می رسانند. 

 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش تخفیفی کارخانه فرش کاشانک، به متراژ 9 متری با کیفیت عالی به رنگ زمینه فیلی ارائه می شود. قیمت فرش تخفیفی کاشان بسیار کمتر از بازار است.

محصولات ذیل قبلا توسط مشتریان محصول فوق خریداری شده است.
برگشت به بالا