خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیف خورده 700 شانه طرح باغ ملک

فرش تخفیف خورده 700 شانه طرح باغ ملک
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیف خورده 700 شانه طرح باغ ملک فرش تخفیف خورده 700 شانه طرح باغ ملک فرش تخفیف خورده 700 شانه طرح باغ ملک فرش تخفیف خورده 700 شانه طرح باغ ملک فرش تخفیف خورده 700 شانه طرح باغ ملک

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود نيست
اندازه :
رنگبندی :
5,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از طرح های پرفروش فرش کاشان، طرح باغ ملک است که این طرح چند سالی است تولید شده است. فرش تخفیف خورده 700 شانه طرح باغ ملک، با قیمتی کمتر از بازار ارائه می شود. به راستی دلیل این همه تخفیف چیست؟

گروه تولیدی فرش کاشانک، یک مجموعه بزرگ تولیدی در کاشان است که تولیدات بسیار بالایی دارد و هر ساله تعداد بالایی از فرش های کاشان را به دیگر کشورها صادر می کند. فروش بالا، سبب می شود تا برخی از طرح ها در برخی از متراژ ها در انبار تک بماند. از این رو، این گروه تولیدی، خیلی سریع، طرح های تک افتاده در برخی از متراژ ها را با قیمتی کمتر از تولید به فروش می رساند. این فرصت استثنایی، برای خریداران عالی است.

تخفیف فرش ماشینی برای فرش 9 متری طرح باغ ملک است که کیفیت عالی دارد و با ضمانت نامه و گارانتی به فروش می رسد. خرید اینترنتی فرش ارزان قیمت ماشینی تخفیفی در کنار خرید حضوری امکان پذیر است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش های طرح سنتی کاشان، جز پرفروش ترین و پرتقاضاترین طرح های قالی است. طرح باغ ملک، طرح باغ ارم، طرح افشان، حوض نقره و ... جز طرح های پرطرفدار است.

برگشت به بالا