خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح گل افشان زمینه دودی گل برجسته

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح گل افشان زمینه دودی گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیفی 1200 شانه طرح گل افشان زمینه دودی گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح گل افشان زمینه دودی گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح گل افشان زمینه دودی گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح گل افشان زمینه دودی گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح گل افشان زمینه دودی گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
1218HB
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

از نمونه طرح های بدون لچک ترنج می توان به فرش تخفیفی 1200 شانه طرح گل افشان زمینه دودی گل برجسته اشاره داشت که سبک افشان با ترنجی در بطن نقوش همراه است. به کارگیری از این طرح فرش افشان در دکوراسیون های کلاسیک و مدرنیته امروزی بسیار مناسب و دارای هارمونی بالایی می باشد.

 

مشخصات فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته کاشان

تولید فرش 1200 شانه با تراکم 3600 گره عرضی و طولی صورت می پذیرد که بدین واسطه ظرافتی شبیه به قالی های دستبافت پیدا نموده و به همین دلیل به عنوان فرش دستبافگونه شناخته می شود. به کارگیری از الیاف بافت اکریلیک هیت ست شده در بافت فرش پر تراکم علاوه بر مقاومت بالا سبب ظرافت بالای بافت و ریز نقشی طرح فرش نیز می شود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

 

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح گل افشان زمینه دودی گل برجسته کاشان

فروش فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان با قیمت تخفیفی از سری خدمات فروشگاه فرش کاشانک در راستای کاهش هزینه های مشتریان جهت تهیه این محصول لوکس و گران قیمت انجام می گیرد. با مراجعه به این وب سایت فروشگاهی می توانید از امکان خرید فرش 1200 شانه گل برجسته طرح گل افشان کاشان با قیمت درب کارخانه نیز بهره مند گردید.

برگشت به بالا