خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان

فرش تخفیفی ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیفی ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان فرش تخفیفی ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان فرش تخفیفی ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان فرش تخفیفی ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان فرش تخفیفی ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
1214HB
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

بسیاری از طرح های پر فروش در تراکمی بالا تولید می شود که منجر به ظرافت و زیبایی هر چه بیش تر آن می شود و نظرهای بسیاری را به خود جلب نموده، از این رو شرکت فرش کاشانک از محصولات لوکس مانند فرش تخفیفی ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان را ارائه نموده است تا مقتاضیان بتوانند این فرش لوکس را مورد خریداری قرار دهند. فرش تخفیفی ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان زمینه دودی را می توانید در دکوراسیون های مدرن و کلاسیک به کار گیرید.

 

ویژگی های فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته افشان

فرش 1200 شانه تراکم 3600 با استفاده از الیاف بافت اکریلیک هیت ست و هایبالک به صورت نقش برجسته در می آید و بدین واسطه نگاره های از جلوه و زیبایی هر چه بیشتری برخوردار می گردد. نقوش به کار رفته در طرح فرش افشان با زمینه ای بدون ترنج به وسیله برجسته شدن بسیار زیباتر و بهتر جلوه می نمایند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

 

فرش تخفیفی ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان زمینه دودی

فروشگاه فرش کاشانک از مراکز فروش فرش ماشینی 1200 شانه تخفیفی را می توانید برای تهیه این محصول لوکس با قیمتی مناسب در نظر بگیرید. چرا که این فروشگاه محصولات جدید و تک سایز و یا تک رنگ شده را با قیمتی مناسب تر به منظور مرتفع سازی نیاز مشتریان با توان مالی کمتر در طرح های پر فروشی چون طرح فرش افشان دودی رنگ ارائه می نماید.

محصولات ذیل قبلا توسط مشتریان محصول فوق خریداری شده است.
برگشت به بالا