خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح ترنج ساده

فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح ترنج ساده
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح ترنج ساده فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح ترنج ساده فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح ترنج ساده فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح ترنج ساده فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح ترنج ساده

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
1201HB
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

تصویری را که در بالا مشاهده می نمایید عکس فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح ترنج ساده می باشد که در مجموعه فروشگاهی فرش کاشانک به فروش می رسد. این نوع از فرش ماشینی که از ترنج های تو در تو تشکیل شده است توسط گل و بوته های در هم آمیخته احاطه شده است که این موضوع زیبایی وصف ناپذیری را برای این محصول به همراه دارد. همین ویژگی و بحث قیمت فرش تخفیفی کاشان برای خریداران بوده که تقاضای خرید این سری از محصولات را بالا برده است به طوری که این مجموعه را وادار به فروش مستقیم به شیوه خرید اینترنتی فرش طرح ترنج ساده 1200 شانه برجسته تخفیفی کاشان و خرید حضوری نموده است.

ویژگی فرش تخفیفی طرح ترنج ساده 1200 شانه گل برجسته

از خصوصیات این طرح فرش می توان به رنگ زمینه صدفی که از رنگ های روشن می باشد و امکان استفاده از آن برای فضاهای کوچک به جهت بزرگنمایی مناسب است، اشاره داشت که با تعداد 8 رنگ واقعی تولید گشته است. سایز بندی این محصول ابعاد استانداردی است که به صورت 6، 9 و 12 متری ارائه می گردد. این نمونه از فرش گل برجسته را با تراکم گره ای 1200 در عرض فرش و 3600 در طول تولید می نمایند که در کنار یکدیگر بحث ظرافت و انسجام را برای این فرش به همراه دارد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش 1200 شانه برجسته تخفیفی کاشان

شما می توانید برای خرید فرش ماشینی تخفیفی در طرح و رنگ بندی های مختلف در دسته بندی نمونه فرش های دستبافگونه به صورت مستقیم اقدام به تهیه این محصول در فروشگاه فرش کاشانک نمایید. از شیوه های خرید در این مجموعه علاوه بر شکل حضوری می توان به شکل خرید اینترنتی فرش 1200 شانه برجسته تخفیفی کاشان اشاره داشت که از شیوه های مدرن خرید می باشد.

برگشت به بالا