خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح نایین

فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح نایین
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح نایین فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح نایین فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح نایین فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح نایین فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح نایین

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از نمونه طرح های اصیل پر فروش در میان خریداران طرح فرش نایین می باشد که در فروشگاه فرش کاشانک به صورت فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح نایین عرضه می گردد. شما می توانید از این تخفیف ویژه فرش ماشینی در کارخانه فرش کاشان برای تهیه این محصول به شکل خرید مستقیم فرش تخفیفی ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نایین بهره مند شوید.

ویژگی فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح نایین

به منظور معرفی ویژگی های این محصول می توان از دو جنبه ظاهری و کیفی آن را مورد بررسی قرار داد. در باب ظاهر این طرح فرش می توان به طرح فرش ایرانی که از لچک و ترنج تشکیل شده است و مناسب استفاده در دکوراتیو کلاسیک است، اشاره داشت.
در باب ویژگی های فنی آن که در زمینه کیفیت نیز تاثیر دارد می توان به نوع الیاف مصرفی این فرش که از جنس آکریلیک هیت ست شده می باشد و از دسته الیاف های مرغوب با مقاومت بالا هستند به همراه الیاف هایبالک اشاره داشت که به منظور ایجاد برجستگی در فرش به کار می رود. البته نوع دستگاه فرش بافی بافت این محصولات که دقت و سرعت عمل بالایی را دارد نیز از دیگر ویژگی هایی است که عرضه فرش بدون عیب و نقص که در اصل کیفیت بالایی را منجرب می گردد، بیان نمود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید مستقیم فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح نایین

اگر بحث قیمت فرش بیشتر از رنگ و طرح خاص مد نظر شما قرار دارد حتما از سری فرش های تخفیف دار، فروشگاه فرش کاشانک دیدن نمایید که در سایز های خاص 6، 9 و 12 متر با رنگ بندی های خاص امکان خرید برخی از طرح های پر فروش هم چون فرش طرح نایین را برای شما ایجاد نموده است. خرید مستقیم فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح نایین نیز بدین منظور بوده که در این فروشگاه آماده عرضه گشته است.

برگشت به بالا