خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح لیلی

فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح لیلی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح لیلی فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح لیلی فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح لیلی فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح لیلی فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح لیلی

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از زیباترین فرش های ماشینی گل برجسته تخفیفی کاشان ارائه شده در مجموعه فرش کاشانک را که با تک رنگ زمینه صدفی به فروش می رسد را می توان فرش تخفیفی 1200 شانه گل برجسته طرح لیلی معرفی نمود که بیشتر استفاده از آن برای سبک دکوراتیو مدرن مناسب می باشد البته می توان در دکوراسیون های کلاسیک نیز از آن استفاده شود. این طرح فرش خاص را که تنها با سایز های فرش 6، 9 و 12 متری قابل خریداری است را می توانید با در نظر گرفتن وسعت فضا و این که فرش مورد نظر باید برای پهن شدن تا لبه دیوار فاصله داشته باشد، تهیه نمایید تا زیبایی طرح و نقوش فرش به خوبی نمایان گردد.

مشخصات فرش ماشینی گل برجسته تخفیفی کاشان

گاها به سبب ارائه یک فرش به عنوان فرش تخفیف خورده توقع بر این است که ویژگی های آن نیز با سایر فرش های ماشینی متفاوت باشد در صورتی که در این قبیل از محصولات به هیچ وجه این گونه نبوده و تنها به علت تک رنگ و یا تک سایز شدن بوده که فروش فرش تخفیفی در نظر گرفته شده است. با توجه به این موضوع می توان در باب ویژگی های این محصولات همانند سایر فرش های گل برجسته به موارد زیر اشاره داشت:
- تراکم بافت فرش 1200 شانه 3600 است.
- تعداد رنگ به کار رفته در فرش برابر با 8 پالت رنگی واقعی می باشد.
- نوع نخ خاب این محصولات از آکریلیک هیت ست شده که فاقد پرزدهی است و نخ هایبالک که با واکنش پذیری در برابر حرارت به صورت پفکی و جمع شده در می آید، می باشد.
- دستگاه بافت این محصولات از سری جدیدترین تکنولوژی نوین دنیا HCIX2 است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

زیباترین فرش های ماشینی گل برجسته تخفیفی

اگر به دنبال طرح و حتی رنگ جدیدی از فرش های تخفیف خورده هستید حتما از وب سایت اینترنتی فرش کاشانک ارائه دهنده زیباترین فرش های ماشینی گل برجسته تخفیفی دیدن نمایید تا بتوانید به فرش دلخواه خود با در نظر گرفتن جوانب مختلف از سلیقه گرفته تا سبک و هارمونی رنگی دکوراسیون بپردازید.

برگشت به بالا