خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی گل برجسته 1200 شانه طرح اصفهان

فرش تخفیفی گل برجسته 1200 شانه طرح اصفهان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیفی گل برجسته 1200 شانه طرح اصفهان فرش تخفیفی گل برجسته 1200 شانه طرح اصفهان فرش تخفیفی گل برجسته 1200 شانه طرح اصفهان فرش تخفیفی گل برجسته 1200 شانه طرح اصفهان فرش تخفیفی گل برجسته 1200 شانه طرح اصفهان

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
13,500,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از نقش و نگاره های بافت فرش های ماشینی که از اصالت بالایی برخوردار بوده و همین موضوع خرید این طرح را در جایگاه ویژه ای قرار داده است را می توان فرش طرح اصفهان معرفی نمود که در فروشگاه فرش کاشانک این محصول به صورت فروش آنلاین فرش ارزان قیمت ماشینی تخفیفی طرح اصفهان در اختیار مشتریان قرار می گیرد. این نمونه از فرش تخفیفی گل برجسته 1200 شانه طرح اصفهان را می توانید در سایز فرش 12 متری با تک رنگ زمینه فرش سرمه ای یکی از رنگ های پر فروش فرش در این مجموعه تهیه نمایید.

خصوصیات فرش تخفیفی گل برجسته 1200 شانه

از ویژگی های بافت این محصولات که به نوعی این دسته از فرش را جزو فرش های دستبافت نما قرار داده است را می توان تراکم بافت آن بیان نمود. فرش 1200 شانه تراکم 3600 که از ظرافت و زیبایی همسان با نوع قالی های دستباف بوده و از انسجام بالایی نیز برخوردار است. به کارگیری تکنیک برجسته نمودن فرش در این تولیدات از دیگر ویژگی هایی است که این محصول را لوکس تر نموده است. به جهت استفاده از این تکنیک در کنار نوع الیاف آکریلیک هیت ست شده برای بافت فرش از الیاف هایبالک که در برابر گرما جمع می شود و قسمت های فرور فته ای را در فرش ایجاد می نماید، استفاده می کنند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش آنلاین فرش ارزان قیمت ماشینی تخفیفی

فروشگاه فرش کاشانک در راستای هدف کاری خود که جلب رضایت مشتریان می باشد به فروش آنلاین فرش ارزان قیمت ماشینی تخفیفی طرح اصفهان که به صورت تک شده از لحاظ سایز و رنگ باقی مانده است اقدام نموده تا متقاضیان این طرح پر فروش اصیل ایرانی بتوانند به خرید این نمونه از فرش دست یابند.

برگشت به بالا